Co chystají #Holkyzmarketingu do konce roku

5. 11. 2021

Vzdělávací platforma #HolkyzMarketingu má do konce roku v plánu webináře na témata jako jsou sociální sítě, PR, tvorba grafických podkladů v Canvě, daně pro marketéry a jako offline setkání příprava na investora nebo case study od Woltu.

Všechny webináře jsou ve večerních časech a jsou online. Zároveň z onlinových webinářů jsou vždy pořizovány záznamy, takže se k nim účastník může kdykoliv vrátit. Webinář stojí 590 Kč vč. DPH a je možnost se přihlásit o stipendia, které #HolkyzMarketingu poskytují pro ženy na mateřské a rodičovské, studentky, ženy ve věku 50 + a nebo ty ženy, které jsou v těžké životní situaci.

#HolkyzMarketingu: Daně a účetnictví pro markeťačky
středa 10. listopadu 2021 – 18:00, online, Praha

Účastníci se v průběhu přednášky seznámí se všemi nástrahami a riziky, které na člověka číhají, pracuje-li sám na sebe nebo má-li vlastní s.r.o. Upozorní na základní povinnosti a řekne, kdy je lepší ušetřit si čas i nervy a svěřit své účetnictví do rukou odbornice (nebo odborníka). Vysvětlí, co všechno lze uplatnit při odvodu daní, jak podat daňové přiznání, jaké náklady, se mohou dát do účetnictví či jak se liší povinnosti s.r.o. a OSVČ. A hlavně naučí porozumět řeči účetních. A to je k nezaplacení.

#HolkyzMarketingu: Canva pro pokročilé
středa 24. listopadu 2021 – 18:00, online, Praha

Účastníci si osvojí práci v jedné z nejlepších aplikací na tvorbu grafiky – online nástroji Canva. Naučí se vytvářet příspěvky na sociální sítě, bannery, prezentace, letáky, vizitky, poukazy, životopisy a mnoho dalšího. Získají tak kupu návodů a grafických tipů.

#HolkyzMarketingu: Jak se připravit na setkání s investory
čtvrtek 25. listopadu 2021 – 18:00, HubHub, Praha

Klára Losert přiblíží, jak probíhá proces hledání investora, co lze od investorů čekat a jak vybrat ty správné. Přednáška sestává z poznámek, které si Klára sama pro sebe zapisovala při mnohých investorských schůzkách, aby byla s každou další schůzkou lépe připravena. Přednáška je určena komukoliv, kdo se chce dozvědět více o tom, jak celý proces probíhá a na co se připravit.

Více informací najdete zde.


Zdroj: Eventy a workshopy. Holkyzmarketingu. Dostupné zde. 5. 11. 2021.

Související

Univerzity by měly víc udávat trend v otázkách společenské odpovědnosti

Přejít na článek

7 z 10 Čechů považuje současný vzdělávací systém za nedostatečný. Pandemie prohloubila zájem o vzdělávání

Přejít na článek