Kde sledovat filmy z oblasti SDGs?

25. 12. 2021

WaterBear je tak trochu jiný Netflix. Streamovací platforma se zaměřuje na budoucnost planety Země, je zdarma a místo výdělku a sledovanosti ji motivují Cíle udržitelného rozvoje od OSN. Teď slaví první narozeniny.

Není to tak dávno, co se sešla skupina zapálených lidí, aby využili vyprávění příběhů jako nástroj k dosažení změny.

Tento tým vytvořil WaterBear, první interaktivní streamovací platformu věnovanou budoucnosti naší planety. Najdete tam filmy z oblasti klimatu, biologické rozmanitosti, udržitelnosti, komunit, rozmanitosti a dalších oblastí. WaterBear poskytuje přístup k oceňovanému a inspirativnímu obsahu, který svým členům umožňuje ponořit se hlouběji do témat a dozvědět se více.

Členové WaterBear mají kontrolu nad tím, jaký obsah chtějí sledovat a kdy, bez reklam a s jedinou jednoduchou registrací – to vše zdarma, ve všech anglicky mluvících zemích, v mobilní aplikaci a na webu.

WaterBear je velkým fanouškem dokumentárních filmů, místně vyprávěných příběhů, kampaní nevládních organizací, dobrovolnictví, ekologického cestování, udržitelných produktů a mnoha dalších; a toto vše mohou členové najít na platformě WaterBear jediným stisknutím tlačítka.

Vždy se snaží členům pomoci najít další příběhy, které by mohl něco změnit.

 

Související

Sdílené pracovní pozice i omezení schůzek: Jak nadnárodní Unilever pečuje o stovky svých zaměstnanců?

Přejít na článek

ČEZ zlepšil rating ESG a posunul se mezi čtvrtinu globálně nejlépe hodnocených energetik

Přejít na článek

Ceny Zlatá vážka ocení výjimečnou praxi v oblasti sociálního podnikání

Přejít na článek