Kde sledovat filmy z oblasti SDGs?

25. 12. 2021

WaterBear je tak trochu jiný Netflix. Streamovací platforma se zaměřuje na budoucnost planety Země, je zdarma a místo výdělku a sledovanosti ji motivují Cíle udržitelného rozvoje od OSN. Teď slaví první narozeniny.

Není to tak dávno, co se sešla skupina zapálených lidí, aby využili vyprávění příběhů jako nástroj k dosažení změny.

Tento tým vytvořil WaterBear, první interaktivní streamovací platformu věnovanou budoucnosti naší planety. Najdete tam filmy z oblasti klimatu, biologické rozmanitosti, udržitelnosti, komunit, rozmanitosti a dalších oblastí. WaterBear poskytuje přístup k oceňovanému a inspirativnímu obsahu, který svým členům umožňuje ponořit se hlouběji do témat a dozvědět se více.

Členové WaterBear mají kontrolu nad tím, jaký obsah chtějí sledovat a kdy, bez reklam a s jedinou jednoduchou registrací – to vše zdarma, ve všech anglicky mluvících zemích, v mobilní aplikaci a na webu.

WaterBear je velkým fanouškem dokumentárních filmů, místně vyprávěných příběhů, kampaní nevládních organizací, dobrovolnictví, ekologického cestování, udržitelných produktů a mnoha dalších; a toto vše mohou členové najít na platformě WaterBear jediným stisknutím tlačítka.

Vždy se snaží členům pomoci najít další příběhy, které by mohl něco změnit.

 

Související

Díky další redukci hmotnosti PET lahví ušetří společnost Lidl přes 500 tun plastu ročně

Přejít na článek

Sdružení TULIPAN představuje nový katalog novoročenek a výrobků z chráněných dílen

Přejít na článek