Čtvrtá edice karaf Voda pro Afriku již v prodeji!

4. 11. 2013

Charitativní projekt se koná letos již po čtvrté.

Pořádají jej společnost Veolia Voda a Nadační fond Veolia společně se svými partnery ve prospěch veřejné sbírky Skutečná pomoc společnosti Člověk v tísni.

Veolia Voda i letos představuje unikátní designové karafy, které mohou být ozdobou vašeho svátečního stolu nebo je můžete věnovat jako dárek svým blízkým. Finanční prostředky z letošní edice budou opět použity na opravu vybraného vodního vrtu na etiopském venkově.

Až 74 % etiopských venkovanů nemá přístup k nezávadné vodě. Na nemoci způsobené kontaminovanou vodou zde zemře 55 tisíc malých dětí ročně. Finanční prostředky z letošní edice budou použity na opravu vodního vrtu na etiopském venkově.

Veolia Voda a Nadační fond Veolia uspěly s benefičním prodejem karaf již třikrát. Výtěžek 1,21 miliónu korun pomohl financovat projekty na podporu vodních zdrojů v Etiopii, které realizuje Člověk v tísni z prostředků veřejné sbírky Skutečná pomoc.

Karafy můžete zakoupit v netradičních prodejních místech v Praze, Brně a Ostravě nebo objednat i v nadačním e-shopu. Zásilky expeduje Denní stacionář o. s. POHODA. Prodej probíhá do vyprodání zásob.

Více informací k charitativnímu projektu zde. A pospěšte si, třetí edice byla vloni rychle vyprodána!