Daňové přiznání pomáhá neziskovým organizacím

3. 2. 2014

Online daňová aplikace spojuje na první pohled dvě zdánlivě nesouvisející věci, a to daňové přiznání a pomoc neziskovému sektoru.

DanovePriznaniPomaha.cz nabízí jednoduchý způsob, jak si sami, i bez znalostí daňové problematiky, můžete snadno a rychle zpracovat přiznání k dani z příjmu. Oceněním za ušetřené peníze a čas jsou dárcovské SMS, které můžete zaslat ve prospěch konkrétních neziskových organizací: Konto BARIÉRY, SOS dětské vesničky, Linka bezpečí a BabyKlokánci.

Od roku 2012, kdy projekt odstartoval, se přes aplikaci rozdělilo více jak milion korun. Aplikaci využívají na svých portálech mediální partneři i samotné neziskové organizace.

Pokud se vám aplikace líbí, pošlete ji dál. Zdarma ji můžete nabídnout svým zaměstnancům, partnerům a klientům jako příjemný benefit. Více informací k aplikaci naleznete zde.

Daňové přiznání pomáhá je společný projekt serveru OnlinePriznani.cz a Fóra dárců, o.s., v této podobě se s ním uživatelé setkávají na stránkách deníků a neziskových organizací již po dva roky. Za toto období aktivovali dárcovské SMS v hodnotě 1.117.584,- Kč.