Díky LITS Global se rozvíjejte a buďte užiteční

18. 3. 2014

Skupinka příznivců společenské odpovědnosti se rozrostla o společnost LITS Global, která poskytuje společnostem HR program pro posílení angažovanosti a rozvoj leadershipu jejich nejlepších talentů a současně přispívá k společenské odpovědnosti firmy.

Program je založen na třítýdenních týmových projektech v Asii nebo jižní Americe a funguje následujícím způsobem. LITS Global vybere účastníky z nejlepších talentů ve vaší společnosti. Pošle je v menších týmech na třítýdenní byznys projekt do Asie nebo jižní Ameriky, kde se zapojí do chodu společensky prospěšné firmy, rozvíjí své leadership dovednosti a zároveň poznávají exotické kultury a destinace. Vaše společnost a ti nejlepší talenti tak přispívají k řešení společenských problémů v rozvojových zemích.

Projektově založené rozvojové programy umožňují společnostem:

  • posílit angažovanost a motivaci jejich nejlepších talentů
  • rozvíjet kompetence potřebné pro současné i budoucí lídry v rámci firmy (využíváním znalostí a dovedností v nových náročných podmínkách, prací v kulturně rozmanitém mezinárodním týmu či adaptací na dynamické prostředí rozvojové země)
  • podporovat projekty s reálným společensky odpovědným dopadem

Podívejte se na video, které program LITS Global včetně jeho výhod krásně vysvětluje.

Přečtěte si článek o Jiřím Čermákovi, který letos již podruhé vyrazil do Indie, aby tam v rámci program LITS Global zadarmo pracoval na projektech zlepšujících život tamějších obyvatel.

Pro velký zájem bude LITS Global organizovat výjimečně v červenci program pro jednotlivce, kde má poslední 2 volné místa. V případě, že by vás tato nabídka zaujala, kontaktujte jan.krahulik@litsglobal.org pro více informací. Další informace, včetně příběhů z minulých projektů, můžete najít zde.