Dům zahraniční spolupráce v novém videospotu provází světem mezinárodního vzdělávání

25. 1. 2021

Uplynulý “covidový” rok mezinárodním výměnám do karet zrovna nenahrával. Dům zahraniční spolupráce ale pevně věří, že mezinárodní zkušenost je důležitou součástí života všech, a to v každém věku či životní situaci. Proto připravil nový videospot, ve kterém podtrhuje všechny oblasti mezinárodního vzdělávání a spolupráce.

Dům zahraniční spolupráce (DZS) nespravuje pouze programy Erasmus+ nebo Evropský sbor solidarity, které patří mezi ty nejznámější a největší programy mezinárodní spolupráce. Do jeho portfolia patří více jak 20 programů a sítí, které umožňují realizovat zahraniční studijní pobyty, pracovní stáže a institucionální partnerství prakticky pro všechny věkové a cílové skupiny – od mateřských, základních a středních škol, odborných učilišť, vysokých škol, vědeckých ústavů až po neziskové organizace.

DZS proto spojilo síly s kreativním studiem Tvůrčí skupina Jana Látala a vzniknul tak krátký spot, který všechny oblasti aktivit reprezentuje. „Dům zahraniční spolupráce má široký záběr činností a natočit krátký klip s jasným sdělením, který zároveň bude svou délkou odpovídat standardům sociálních sítí, bylo velkou výzvou. Věříme, že se nám to s Janem Látalem podařilo a divák, který o DZS nikdy před tím neslyšel, tak bude mít lepší představu o tom, co všechno patří do naší nabídky,“ popsala hlavní účel spotu Lucie Durcová, vedoucí informačního a komunikačního oddělení DZS.


Zdroj: Dům zahraniční spolupráce v novém videospotu provází světem mezinárodního vzdělávání, 19. 1. 2020, Dům zahraniční spolupráce.

Související

V českých školách nemůže svým dětem zaplatit školní oběd už téměř 30 000 rodin

Přejít na článek

Česká centra slaví 30 let. Aktuálně působí v 26 zemích na 4 kontinentech

Přejít na článek

Zúčastněte se webináře na téma Cirkulární eventy jako zelené akce budoucnosti

Přejít na článek