MERCHYOU

MERCHYOU potiskuje, vyšívá a distribuuje hotový textil všeho druhu. Od roku 2008 pomáhá s realizací a výrobou udržitelného merche pro kapely a interprety, hudební festivaly, módní značky, firmy, sportovní týmy, influencery a youtubery či podporuje různé neziskové projekty. Trička, mikiny, tašky, kšiltovky nebo batohy s potiskem nebo výšivkou jsou také skvělým dárkem pro zaměstnance či klienty. Výroba je ekologická, udržitelná a férová, což zaručuje certifikát GOTS, který na potisk MERCHYOU vlastní jako jedna z prvních textilních tiskáren v Česku a jediná na Slovensku.

Certifikát PETA-Approved Vegan zaručuje, že ve výrobě v MERCHYOU nejsou používány žádné materiály živočišného původu, veškeré barvy i pomocné materiály jsou veganské a při výrobě nejsou prováděny ani žádné testy na zvířatech.

MERCHYOU přináší také kompostovatelný textil s potiskem, ze kterého lze po donošení vytvořit opět přírodní zdroj a uzavřít tak udržitelný cyklus s minimálním vznikem odpadu v souladu s principy cirkulární ekonomiky.

Více o udržitelné výrobě v MERCHYOU zjistíte na merchyou.com/cz/sustainability.