Our Team

Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

Founder and Executive Director

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci své osobní mise – šířit povědomí o globálních cílech – často nezůstává "nohama na zemi", neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcová

provozní ředitelka

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Její tempo přechází od poklusu, který se bude hodit pro splnění snu zaběhnout si maraton, k rychlosti Formule 1, jejíž je fanouškem. Díky tomu ví o členech Asociace vše, šije jim služby na míru, připravuje členské akce, řídí Ceny SDGs a odpovídá za směřování celé platformy. Navíc má přehled o všem, co je potřeba – od toho, kde se v kanceláři nachází náhradní náplň do tiskárny, až po ty nejdůležitější smlouvy.

Jan Kašpar

Jan Kašpar

ředitel rozvoje Nakup na Dobro

+420 603 404 831
kaspar@a-csr.cz

Nakup na Dobro je v dobrých rukách. Honza jakožto ředitel rozvoje e-shopu je zdatný kuchař, který má připravené recepty na jeho růžovou budoucnost. Jeho základními ingrediencemi jsou pozitivní zprávy, dobré skutky a také umění propojování CSR aktivit s byznysem i zákazníky. K procesu vaření si rád dopřeje dobrou kávu. A když nepracuje, rád si vychutná i dobré víno, a to nejlépe na chatě v Hrusicích. Právě Ladův kraj mu dává nejvíc inspirace na namalování všech plánů s e-shopem. Po každém dobití baterek se vrhá do jeho rozvoje vrhá s energií podobnou jeho jack russell teriérovi Bohoušovi.

Ivana Kolářová

Ivana Kolářová

projektová manažerka

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a rok v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana v Asociaci iniciuje nové směry Nakup na Dobro a Giving Tuesday, plánuje, realizuje a kontroluje – to vše v ladném kroku tance, který patří mezi její koníčky. Přehled má navíc o všech aktualitách členů.

Karolína Tesárek

Karolína Tesárek

sociální sítě A-CSR

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na dobrý obsah sociálních sítí Asociace i Giving Tuesday má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který ale zavětří pokaždé, když se Karolína chystá vařit svou oblíbenou Itálii. Postará se o publicitu vašich projektů a ví, jak na to, aby se na ně všichni koukali růžovými brýlemi, což je mimochodem její oblíbená barva. Karolína má navíc hobby, které jen tak někdo nemá. Sbírá sněhové koule.

Anna Beránková

Anna Beránková

redaktorka

berankova@a-csr.cz

Miluje vůni kávy, stejně jako vůni listů nového Listí. Kávu si mimochodem dost dopřává, když se připravuje na všechny rozhovory. Dohled nad textem, a jestli je ke kávě i něco dobrého, jí dělají její mopsík a setr. Anna ráda poznává lidské příběhy a vždy se snaží do každého interview dodat empatii a hravost dětské duše, která v ní stále zůstává. Potěšení jí dělá, když někomu může udělat radost, když má každý den možnost se smát a třeba si i zazpívat.

Magdaléna Benešová

Magdaléna Benešová

projektová manažerka

benesova@a-csr.cz

Dejte Magdaléně na starosti jakýkoliv projekt a zhostí se ho na jedničku. Dá mu péči, hravost i vytrvalost, stejně jako svému synovi Vincentovi. A i když má ráda citronovou zmrzlinu, kyselých obličejů u členů se bát nemusí. Ví, že je třeba dát všem komunikaci hřejivou jako sluneční paprsky, vláhu v podobě kreativity a empatie, což dopřává i rostlinám při jejím oblíbeném biozahradničení. A když ji dojde inspirace a energie? Jde ji načerpat do hor nebo k oceánu.

Stáž

Stáž

info@a-csr.cz

Chcete být součástí našeho týmu a společně s námi měnit svět k lepšímu? Napište nám na e-mail info@a-csr.cz a přihlaste se na stáž do Asociace společenské odpovědnosti.

PR

PR

nedori

pvl@nedori.cz

Komunikační agentura nedori na trhu působí od roku 2014, vznikla na platformě freelancerů kolem majitele firmy, bývalého novináře Pavla Eichlera, kteří spolupracují od roku 2009. Firma se zabývá všemi aspekty komunikace od PR, přes obsahový marketing, kreativu a správu sociálních sítí, až po nákup a prodej inzerce.