Our Team

Lucie Mádlová

Lucie Madlova

Founder and Executive Director

madlova@a-csr.cz

In the very beginning, there was Lucie. A visionary brimming with ideas and energy that can be moderated only by pilates. The Association has not been her only innovative act. Thanks to her, Czechia resonates with the abbreviation SDGs. Lucie has her head in the clouds and, in fact, even within the framework of her personal mission - to spread awareness about global goals - she often does not stay "feet on the ground", as she is traveling a lot She never misses her signature red lipstick.

Julie Borovcová

Julie Borovcova

Operations Director

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Her pace goes from a trot, which will be suitable for fulfilling her dream of running a marathon, to the speed of Formula 1, of which she is a huge fan. Thanks to this, she knows everything about the members of the Association, tailors services to their needs, prepares events, manages the SDG Awards and is responsible for the direction of the entire platform. In addition, she has an overview of everything that is needed - from the place for stapler to the most important contracts.

Jan Kašpar

Jan Kaspar

Director for E-shop Development

+420 603 404 831
kaspar@a-csr.cz

Honza jakožto ředitel rozvoje e-shopu je zdatný kuchař, který má připravené recepty na jeho růžovou budoucnost. Jeho základními ingrediencemi jsou pozitivní zprávy, dobré skutky a také umění propojování CSR aktivit s byznysem i zákazníky. K procesu vaření si rád dopřeje dobrou kávu. A když nepracuje, rád si vychutná i dobré víno, a to nejlépe na chatě v Hrusicích. Po každém dobití baterek se vrhá do jeho rozvoje s energií podobnou jeho jack russell teriérovi Bohoušovi.

Nikola pospíšilová

Nikola pospíšilová

marketing a sociální sítě

+420 605 138 862
pospisilova@a-csr.cz

Marketing a sociální sítě dostávají pod vedením Nikoly stejnou péči jako pokojovky, o které se ráda stará. Nikola má v práci i životě ráda rovnováhu. O tom svědčí i zkoušení nových jógových asán, kde svůj balanc i klid získává. Radost jí dělají jak tabulky a analytika, tak kreativita a hrátky se slovy. Pevně stojí nohama na zemi, ale v srdci je dobrodruh. Má ráda systém a pořádek, ale ve stejný okamžik dokáže vyrazit na punkovou cestu do neznáma s dodávkou Ferdou.

Tereza Novosadová Ocetková

Tereza Novosadová Ocetková

komunikace a PR

+420 739 283 983
ocetkova@a-csr.cz

Tereza a komunikace jsou sehranými parťáky. Slova jí na klávesnici sviští stejnou rychlostí jako longboard, na kterém ráda jezdí. Trefná spojení jí naskakují s každým lokem dobré kávy, kterou si u práce dopřává. S Terezou je radost pracovat. Má přehled i díky přečteným novinám z různých koutů světa. Díky lásce k četbě a studiu jazyků vás vždy odzbrojí slovní zásobou. A každé zadané téma zdolá stejně úspěšně jako lezeckou stěnu, kterou si užívá ve svém volném čase.

Ivana Kolářová

Ivana Kolarova

Project Manager

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a léta v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana ráda cestuje a poznává nové kraje a jejich kultury, stejně jako nové i stávající členy Asociace, pro které je velkou oporou. Předností Ivany je i klid a ladnost, se kterou tančí mezi podporou všech projektů jako při své oblíbené bachatě.

Karolína Tesárek

Karolina Tesarek

manažerka Giving Tuesday

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na Giving Tuesday má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který zavětří pokaždé, když se chystá vařit svou oblíbenou Itálii. S hravostí, kterou si užívá i se svou dcerou Bibi, se postará, aby bylo Giving Tuesday kreativní a přilákalo nové laskavce. A to jak mezi organizacemi, tak mezi sledujícími na sociálních sítích. Na rozvoj projektu se nemusí dívat do věšteckých koulí, ale klidně stačí do těch sněhových, které tak ráda sbírá. Zůstává s pohledem na ně pozitivní, stejně jako s vědomím, že laskavých lidí je u nás stále dostatek.

Anna Beránková

Anna Berankova

Editor

berankova@a-csr.cz

Anna loves the smell of coffee, as well as the smell of new pages of Listí. By the way, she enjoys a lot of coffee when she prepares for all the interviews. Supervision over the text, and if there is something good to go with the coffee, it's a job for her dogs. Anna likes to get to know people's stories and always tries to add empathy and the playfulness of a child's soul to every interview, which still remains in her. It gives her pleasure when she can make someone happy, when she has the opportunity to laugh and maybe even sing every day.

Magdaléna Benešová

Magdalena Benesova

Project Manager

benesova@a-csr.cz

Put Magdalena in charge of any project and she will managef it. She will give it care, playfulness and endurance, just like to her son Vincent. And even if she likes lemon ice cream, she doesn't have to worry about sour faces of the members. She knows that it is necessary to give everyone communication as warm as the sun's rays, moisture in the form of creativity and empathy, which she also indulges the plants in her favorite organic gardening. What if she runs out of inspiration and energy? She would go to recharge it to the mountains or by the ocean.

Stáž

Internship

info@a-csr.cz

Would you like to be a part of our team and change the world for the better with us? Contact us at info@a-csr.cz and start your internship at the Association.