Our Team

Lucie Mádlová

Lucie Madlova

Founder and Executive Director

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates a barre. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci své osobní mise – šířit povědomí o globálních cílech – často nezůstává "nohama na zemi", neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcova

Operations Director

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Her pace goes from a trot, which will be suitable for fulfilling her dream of running a marathon, to the speed of Formula 1, of which she is a huge fan. Thanks to this, she knows everything about the members of the Association, tailors services to their needs, prepares events, manages the SDG Awards and is responsible for the direction of the entire platform. In addition, she has an overview of everything that is needed - from the place for stapler to the most important contracts.

Tereza Novosadová Ocetková

Tereza Novosadova Ocetkova

komunikace a PR

+420 739 283 983
ocetkova@a-csr.cz

Tereza and communication are perfect partners. Words whiz by on her keyboard at the same speed as the longboard she likes to ride. Appropriate connections jump out at her with every sip of good coffee she indulges in at work. It is a pleasure to work with Tereza. She also has an overview thanks to the newspapers she reads from different parts of the world. Thanks to her love of reading and studying languages, she will always disarm you with vocabulary. And she conquers every assigned topic as successfully as the climbing wall she enjoys in her spare time.

Ivana Kolářová

Ivana Kolarova

membership and projects

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ivana likes challenges. Half a year at the United Nations in New York City and many summer seasons in England have hardened Ivana enough that she won't give up just like that. And if something is not working, she always has a bar of chocolate with her, which she loves. Ivana likes to travel and get to know new regions and their cultures, as well as new and existing members of the Association, for whom she is a great support. A calmness and grace are Ivana's strengths with which she dances between the support of all projects, as well as during her favorite bachata.

Karolína Tesárek

Karolina Tesarek

marketing a sociální sítě

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na trendy v online marketingu má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který zavětří pokaždé, když se chystá vařit svou oblíbenou itálii. S hravostí, se kterou si užívá i se svou dcerou Bibi, se stará o kreativní komunikaci. A to jak mezi organizacemi, tak mezi sledujícími na sociálních sítích. Na nárůst našich fanoušků se nemusí dívat do věšteckých koulí, ale klidně stačí do těch sněhových, které tak ráda sbírá.

Luděk Kyprý

Luděk Kyprý

B2B manažer

+420 724 144 155
kypry@a-csr.cz

Přání našich zákazníků je mu rozkazem, každou zakázku Luděk vyladí tak, aby předčila jejich očekávání. Vlastní logo, speciální balíček, tisíce kusů? Nic pro něj není problém a cestu vždycky najde. Stejně flexibilní je i v oblasti sportu – posilovna, lyže nebo fotbal, ničemu neřekne ne, hlavní je sednout každý den na motorku a mít vítr ve vlasech. A když zbyde čas? Nahodí červeno-bílou šálu a energii nechá na fotbalovém stadionu v pražských Vršovicích!

KOKO

KOKO

happiness manažerka

Kdo má přehled o tom, co se děje pod okny kanceláře a zároveň za každým pracovním stolem uvnitř je právě Koko. Její zvědavost se snoubí s potřebou mít přehled o všem, co se kde šustne. Dejte jí jakoukoli pískací hračku, a bude happy. Méně už tým Asociace, ale když je happy Koko, jsou happy všichni. A v tom tkví její pracovní náplň happiness manažerky!