Ergotep představuje online rezervační firemní systém Whatspot

7. 6. 2021

Sociální podnik Ergotep představuje nový online rezervační systém Whatspot, jehož cílem je pomoci firmám nastolit pořádek v rezervacích. To mnohdy bývá velký problém, stojí to čas, který by šel lépe využít, a pohodě v kancelářích to také nepřidá.

Has, co tě pálí. Tuhle radu si v malém městě Proseči vzali k srdci. Nějakou dobu je trápilo to, že nebyla možnost najít volnou zasedací místnost. Vžijte se do situace, kdy jdete s obchodním partnerem chodbou do zasedačky, otevřete dveře a tam na vás kouká několik kolegů, kterým jste právě vstoupili na jejich jednání.

Stejná situace byla i s firemními vozy. Při příchodu na parkoviště bylo samozřejmě oblíbené vozidlo pryč. Proto se v Ergotepu rozhodli vytvořit online rezervační systém, do kterého by mohli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu tvořit rezervace.

Vyšlo to. Zmíněné problémy zmizely. Kolegové se už neruší, stačí se totiž podívat do přehledného kalendáře, ve kterém jsou všechny rezervace zobrazeny v reálném čase.

Aplikace přináší také řadu vychytávek, které potěší i nejnáročnější uživatele. Nejdůležitější je časová úspora a snadná správa. Tu umožňuje rezervace pomocí QR samolepek. Další ceněnou funkcí je systém schvalování, notifikace do e-mailu i notifikačního centra či zpětné vyhledávání rezervací.

„Ve firmě nám to šetří hodiny a hodiny komunikace. Už si nevoláme, nepíšeme a složitě nepotvrzujeme, zda bude konkrétní zasedačka nebo služební auto volné. Jednoduše uděláme rezervaci, počkáme na schválení a o víc se už nestaráme,“ říká vedoucí projektu Marek Lustyk.

V Ergotepu budou rádi, když jim pomůžete se zpětnou vazbou. Založte si účet na whatspot.app a vyzkoušejte online rezervační systém.

Související

Fair Trade káva pro odpovědné zákazníky: Tchibo odměňuje udržitelné nákupy

Přejít na článek

DPD reaguje na rušení poboček pošt a nasazuje nové samoobslužné boxy ve stejných lokalitách po celém Česku

Přejít na článek

Do konce desetiletí se chce ČEZ posunout v hodnocení udržitelnosti mezi 20 % nejlepších energetik

Přejít na článek