EY nabízí malým firmám 60 minutovou konzultaci zdarma

20. 5. 2020

Společně čelíme jedné z největších změn v naší společnosti, která bude mít obrovský dopad na fungování našich podniků. Každý z nás se musíme připravit na novou budoucnost. V EY vám s tím rádi pomohou.

EY vyčlenila kapacitu svých nejlepších konzultantů, kteří vám zdarma poradí s otázkami z celého spektra témat, od daní, finančního účetnictví až třeba po pomoc s žádostí o podporu v rámci programů COVID. “Smyslem našeho projektu je podporovat podnikatelské prostředí v České republice. Přispět můžeme tím, co umíme nejlépe. Jednou z cest, kterou jsme se rozhodli jít, je věnovat část našeho času podpoře komunity malých podnikatelů a podniků, pro které je aktuální situace ohrožující,” vysvětluje EY důvod pomoci na svých webových stránkách.

O rychlou radu můžete požádat přes jednoduchý online formulář. Zvolíte oblast, kterou chcete probrat, a popíšete situaci, se kterou potřebujete pomoci. Konzultanti EY s vámi proberou vše, co může vaši společnost trápit ať už se jedná o záležitosti spojené s daněmi, Covid programy, nebo IT bezpečností.

V oblasti financí vám například poradí, jak lépe kontrolovat peněžní toky a náklady, jak analyzovat své bankovní účty, jak minimalizovat riziko rychlých změn kurzů cizích měn a jak zajišťovat náhrady škod vzniklých v důsledků Covid-19. V oblasti zaměstnanců vám poradí, jak se vypořádat s úskalími práce na dálku, jak vyřešit dlouhodobé plány odměňování, a jak správně využít veškerou podporu týkající se současné situace včetně programu Antivirus.

Malé firmy s ročním obratem do 200 mil. Kč a maximálně 50 zaměstnanci mají nárok na konzultaci zdarma. Větší firmy se mohou na EY také obrátit a zjistit možnosti spolupráce. Více informací se dozvíte na webových stránkách EY.


Zdroj: Rychlá rada, velká pomoc. [online]. Copyright © 2019 EYGM Limited [cit. 20.05.2020]. Dostupné ZDE.

 

Související

Fairtrade od října spouští v ČR a na Slovensku osvětovou reklamní kampaň

Přejít na článek

Hello bank! letos opět daruje více než milion korun projektům z Cen SDGs

Přejít na článek

Značka UGO otevírá novou Salaterii na pražském Václavském náměstí

Přejít na článek