Firemní dárky v Nakup na Dobro

24. 9. 2021

Také už ve firmě přemýšlíte, kde letos seženete dárky pro vaše zaměstnance a partnery? Věříme, že i vy dáte přednost Nákupu na Dobro a namísto reklamních zbytečností se rádi přiblížíte produktům, které udrží ve hře české firmy a organizace. Jen vám třeba chybí inspirace. E-shop Nakup na Dobro je místem, kde ji vždy najdete.

V e-shopu Nakup na Dobro najdete pouze udržitelné dárky s dopadem. Svým nákupem tak uděláte radost nejen obdarovaným, ale i planetě a tomu, kdo dárek vyrobil. Váš nákup má totiž smysl i pro desítku zaměstnanců sociálního podniku Ergotep, který zapojuje do pracovního procesu primárně osoby se zdravotním postižením. Právě ten nám totiž pomáhá držet e-shop v chodu.

Inspirujte se právě teď

Samozřejmostí je naše individuální péče a osobní přístup ke každé firemní objednávce. Vybrané dárky vám obrandujeme vaším logem a upravíme na míru vašim potřebám. Navíc můžeme firemní dobro balíčky zkompletovat i z vašich vlastních produktů.

O tom, že se nákup firemních dárků na e-shopu Nakup na Dobro skutečně vyplatí svědčí i fakt, že na celý nákup včetně dopravy získáte náhradní plnění. Nemůžete-li totiž sami zaměstnávat handicapované, můžete nakoupit služby či produkty od podniků,
které zaměstnávají více než 50 % osob s handicapem na chráněném trhu práce. Tím uplatníte náhradní plnění. A protože samotný provoz e-shopu Nakup na Dobro zajišťují kolegyně a kolegové se zdravotním handicapem, můžete náhradní plnění uplatnit u nás.

Komu tím konkrétně pomůžete? Například neslyšícímu Ondrovi, který by kvůli handicapu hledal pracovní příležitosti velice obtížně. V Nakup na Dobro má na starosti kompletaci objednaného zboží. Nákupem na dobro mu tak dáte práci a zlepšíte kvalitu jeho života. Stejně tak jako dalším lidem s handicapem, kteří u nás pracují.

 

Související

Dezinformačním webům přineseme inzercí statisíce korun, přitom jsou hrozbou pro reputaci našich firem. Proběhla další CSR Snídaně

Přejít na článek

Třiadvacátým EY Podnikatelem roku České republiky se stal Jakub Havrlant z Rockaway Capital

Přejít na článek