Firemní dárky v Nakup na Dobro

24. 9. 2021

Také už ve firmě přemýšlíte, kde letos seženete dárky pro vaše zaměstnance a partnery? Věříme, že i vy dáte přednost Nákupu na Dobro a namísto reklamních zbytečností se rádi přiblížíte produktům, které udrží ve hře české firmy a organizace. Jen vám třeba chybí inspirace. E-shop Nakup na Dobro je místem, kde ji vždy najdete.

V e-shopu Nakup na Dobro najdete pouze udržitelné dárky s dopadem. Svým nákupem tak uděláte radost nejen obdarovaným, ale i planetě a tomu, kdo dárek vyrobil. Váš nákup má totiž smysl i pro desítku zaměstnanců sociálního podniku Ergotep, který zapojuje do pracovního procesu primárně osoby se zdravotním postižením. Právě ten nám totiž pomáhá držet e-shop v chodu.

Inspirujte se právě teď

Samozřejmostí je naše individuální péče a osobní přístup ke každé firemní objednávce. Vybrané dárky vám obrandujeme vaším logem a upravíme na míru vašim potřebám. Navíc můžeme firemní dobro balíčky zkompletovat i z vašich vlastních produktů.

O tom, že se nákup firemních dárků na e-shopu Nakup na Dobro skutečně vyplatí svědčí i fakt, že na celý nákup včetně dopravy získáte náhradní plnění. Nemůžete-li totiž sami zaměstnávat handicapované, můžete nakoupit služby či produkty od podniků,
které zaměstnávají více než 50 % osob s handicapem na chráněném trhu práce. Tím uplatníte náhradní plnění. A protože samotný provoz e-shopu Nakup na Dobro zajišťují kolegyně a kolegové se zdravotním handicapem, můžete náhradní plnění uplatnit u nás.

Komu tím konkrétně pomůžete? Například neslyšícímu Ondrovi, který by kvůli handicapu hledal pracovní příležitosti velice obtížně. V Nakup na Dobro má na starosti kompletaci objednaného zboží. Nákupem na dobro mu tak dáte práci a zlepšíte kvalitu jeho života. Stejně tak jako dalším lidem s handicapem, kteří u nás pracují.

 

Související

Začíná soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023. Ocení firmy, které na otevřeném trhu práce zaměstnávají lidi se zdravotním postižením

Přejít na článek

Cenné body do ESG reportu? Ubytování v ekologickém hotelu

Přejít na článek