Firma MALFINI získala mezinárodní certifikát za společenskou odpovědnost

28. 2. 2022

Prestižní mezinárodní certifikát vyjadřující úroveň plnění témat společenské odpovědnosti získal ústecký producent reklamního textilu, společnosti MALFINI.

Ocenění obdržela firma v rámci Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost v roce 2021, a jak uvádí Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, které tuto významnou akci spoluorganizuje už víc jak 20 let, mezinárodní certifikát vydaný EFQM „Committed to Sustainability“ vyjadřuje úroveň plnění témat společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje dle kritérií Modelu excelence EFQM na základě získaného bodového hodnocení.

„Dosaženého uznání si naše společnost opravnu nesmírně váží a je pro nás povzbuzením v našem dalším úsilí a potvrzením, že jdeme správnou cestou,“ říká předseda správní rady MALFINI Radek Veselý. Jak jedním dechem dodává, všichni zaměstnanci si nicméně uvědomují, jak velký závazek do budoucna to pro firmu znamená. Proto už dnes pracují v MALFINI na projektech, kterými chtějí podpořit udržitelný rozvoj například svým zaměřením na cirkulární ekonomiku.

Součástí Národních cen ČR za rok 2021, které vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu a Rada kvality ČR, jsou ceny za kvalitu a společenskou odpovědnost, nechybí ani rodinné podnikání. Ocenění získávají organizace z podnikatelského i veřejného sektoru na základě toho, jak kvalitně plní potřeby zákazníků, klientů a zaměstnanců. Roli hraje také produktivita i efektivita práce či výsledky, společenská odpovědnost a rovněž to, jak se soutěžícím daří vytvářet inovativní prostředí. Slavnostní vyhlášení museli organizátoři s ohledem na přetrvávající nepříznivý vývoji epidemiologické situace zatím odložit.


Zdroj: Firma MALFINI získala mezinárodní certifikát za společenskou odpovědnost. MALFINI a. s. Tisková zpráva, 9. 2. 2022.

Související

Budou jejich hlasy vyslyšeny? Proběhl druhý ročník Global Goals Summitu

Přejít na článek