FlixBus startuje iniciativu #VyletproCesko

24. 9. 2020

FlixBus, evropský poskytovatel mobility, usiluje o rozproudění turismu v Česku během podzimních měsíců. Prostřednictvím kampaně #VyletproCesko se snaží zažehnout chuť objevovat krásy Česka. Těm, kdo pomohou Flixbusu šířit myšlenku kampaně, poskytne jízdenky zdarma.

Český cestovní ruch dostal v roce 2020 pořádně na frak. FlixBus tak přichází s iniciativou #VyletproCesko, jejíž hlavní myšlenkou je podpora tuzemského cestovního ruchu. Každý z nás může přispět k jeho uzdravení – a to hlavně tím, že se ještě jednou v roce 2020 vydá někam po Česku na výlet. Na jeden den, na víkend, nebo rovnou na celý týden.

V rámci podpory cestovního ruchu FlixBus poskytne vnitrostátní jízdenky zdarma těm, kteří svými příspěvky na sociálních sítích podpoří myšlenku #VyletproCesko a pomohou motivovat své okolí k zapojení se do iniciativy. Svým věrným zákazníkům FlixBus navíc poskytuje slevu 30 % na jízdné po Česku během podzimních měsíců.

Napadá vás, že byste mohli volných jízdenek využít pro své influencery? Chcete podpořit návštěvnost svého podniku nebo místa? Pomoci šířit myšlenku iniciativy #VyletproCesko můžete i vy! Více informací naleznete zde.


Zdroj: Iniciativa na podporu turismu v ČR #VyletproCesko | FlixBus. Cestování autobusem napříč Evropou | FlixBus [online]. Copyright © 2020 FlixMobility GmbH [cit. 23.09.2020]. Dostupné ZDE.

Související

Jak udržitelně restartovat Česko? Druhý ročník konference Bold Future ukáže nezbytné kroky

Přejít na článek