FOREZ uspořádal tábory pro děti zaměstnanců

20. 9. 2016

FOREZ v rámci svých společensky odpovědných aktivity uspořádal dva příměstské tábory pro děti.

Vedení společnosti se rozhodlo do plánu oslav 20. výročí firmy zařadit i dva příměstské tábory a pomoci tak zaměstnancům naplánovat program pro děti během letních měsíců.

„Nápad zorganizovat firemní příměstský tábor se zrodil už vloni, kdy jsem se v průběhu prázdnin opakovaně setkávala s tím, jak složité bývá pro rodiče zajistit péči o děti právě o prázdninách,“ říká personální manažerka Leona Matějíčková a se smíchem dodává: „Jako máma od dětí bych samozřejmě uvítala, kdyby rodiče dostávali prázdniny na stejně dlouho jako jejich děti, ale to je bohužel nereálné. Příměstský tábor řeší alespoň týden, či dva, a může být příjemnou úlevou pro rodiče a především hezky stráveným prázdninovým časem pro jejich děti“.

Podle ohlasů, které oba tábory měly, se děti nenudily. V prvním z nich se malí účastníci učili angličtinu – zábavnou formou se děti snažily cizímu jazyku rozumět a používat. Druhý turnus se nesl v duchu vynálezců a vynálezů. Ale hlavním cílem obou táborů bylo především to, aby si děti užily prázdniny a měly na co vzpomínat.

„Myslím, že díky realizaci příměstského tábora jsem na pracovištích potkávala klidné a spokojené rodiče, v táborových prostorách nadšené děti a z některých firem se k nám dokonce doneslo, že to FOREZu závidí,“ dodává s úsměvem Leona Matějíčková.