Fotbal pomáhá aneb Góly ve prospěch seniorů

Ze světa členů

16. 5. 2024

Máte firemní fotbalový tým a chcete hrát pro dobrou věc? Můžete. Letos 12. září proběhne již 16. ročník úspěšného benefičního turnaje firem v malé kopané SUE RYDER CHARITY CUP 2024. Tradičně na Strahově a jako vždy s hlavním cílem „vykopat“ finanční prostředky na provoz domova pro seniory Sue Ryder.

Výtěžek podpoří zejména práci zdravotních sestřiček, které se s celým týmem podílejí také na tom, aby se paliativa stala pevnou součástí péče o seniory v naší zemi. „Každý gól tak přispívá k naplnění našeho poslání, protože usilujeme o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout,“ říká tisková mluvčí neziskové organizace Domov Sue Ryder, z. ú. Martina Moravcová.

Účastníky akce celopražského významu čeká spousta zábavy i adrenalinu. „Programem v Tréninkovém centru AC Sparta Praha na Strahově provede náš osvědčený parťák – sporťák Standa Bartůšek, správnou atmosféru umocní roztleskávačky a určitě potěší, pobaví, a hlavně POMŮŽE i aukční hra o dres s podpisy všech hráčů Sparty,“ dodává Moravcová.

Atmosféru turnaje si můžete alespoň virtuálně zažít v pozvánkovém videu. Registrace teamů už je v plném proudu, na startovní listině ale stále zbývá zaplnit několik volných míst. Pokud máte ve firmě fotbalový tým a chcete si užít – navíc užitečný – teambuilding, máte šanci se ještě přihlásit. Všechny potřebné informace najdete na www.suerydercharitycup.cz . Sportu zdar a fotbalu zvlášť,“ jak říkával legendární sportovní komentátor vůbec prvního přímého televizního přenosu v Československu Vít Holubec. A my dodáváme: „Fotbalu, co pomáhá, obzvlášť.“


Zdroj: Fotbal pomáhá aneb Góly ve prospěch seniorů. Sue Ryder. Tisková zpráva

Související

Nezištná pomoc i v těžkých dobách. Podzimní Sbírka potravin vynesla rekordních 624 tun zboží

Přejít na článek

Začíná jarní výzva Pohybem pro Paraple. Dodá motivaci k pohybu a pomůže vozíčkářům

Přejít na článek

Sociální bankovnictví pomáhá vytvářet pracovní místa pro hendikepované

Přejít na článek