HESTIA spustila zcela nový portál Dobrovolnik.cz

21. 9. 2016

Od 21. září můžete hledat dobrovolníky pro vaše projekty přes zcela nový dobrovolnický portál.

Dobrovolnik.cz je největším a nejnavštěvovanějším portálem o dobrovolnictví v České republice. Již od roku 2001 ho provozuje HESTIA – Centrum pro dobrovolnictví a od roku 2011 slouží nejen jako informační rozcestník, ale také jako místo, kde se mohou spojit ti, kteří chtějí věnovat svůj čas, s těmi, kteří ho potřebují pro rozvoj veřejně prospěšných projektů a aktivit.

„Na Dobrovolnik.cz najdete vše na jednom místě, stačí se jen rozhodnout. Jste organizace nebo jednotlivec a chcete změnit svým projektem svět k lepšímu? Potom je Dobrovolnik.cz to správné místo, kde hledat zapálené lidi, kteří přiloží ruku k dílu,“ říká Barbora Komberec Novosadová, manažerka projektu Dobrovolnik.cz.

Nová éra Dobrovolnik.cz odstartovala 21. září 2016 spolu s dobrovolníky, kteří s přípravou pomáhali, s partnery z řad neziskových organizací a s dárci z Nadačního fondu Avast, Nadace Vodafone, Americké obchodní komory a Nadace Karla Janečka, díky nimž změna mohla proběhnout.

„Naším posláním je šířit myšlenku dlouhodobé dobrovolnické aktivity jednotlivců. Zajistit, aby dobrovolnictví bylo přístupné všem a aby se v dobrovolnické práci spojoval lidský a profesionální rozměr. Rozvojem dobrovolnictví a oceňováním jeho přínosu chceme vytvářet příjemný sdílený společenský prostor. Naším smyslem je prostřednictvím dobrovolnické činnosti nabídnout pomoc těm, kteří ji potřebují“, dodává Barbora Komberec Novosadová.

Pro více informací a možnosti spolupráce napište na budtesnhami@dobrovolnik.cz.