IKEA spolu s vámi pomáhá dětem

5. 10. 2016

Obchodní domy IKEA již po čtvrté podpoří neziskové organizace, které pomáhají dětem. Vybaví jejich prostory nábytkem a doplňky za 2 miliony korun.

IKEA chce vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí, zejména pro ty nejdůležitější lidi na světě – tedy pro děti. Obchodní domy IKEA od roku 2014 pomohly 60 neziskovým organizacím ve svém okolí.

„Projekt ještě více stmelil náš kolektiv, který jím úplně žil. Velikou radost mají i naše svěřené děti, které nám fandily a velmi se těší z nového vybavení. Byli jsme velice spokojení s přístupem pracovníků IKEA. Mohli jsme se na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem. Vždy nám vše ochotně vysvětlili. Byli velmi milí, vstřícní a trpěliví. Z celého srdce velmi děkujeme za tuto soutěž a výhru. Naplnila nás vědomím, že nám někdo naslouchá a hlavně je nám ochoten pomoci,“ říká Zuzana Rückerová ze zařízení Úsměv Dětské ozdravovně Království, zaměřené na děti vyžadující okamžitou pomoc. V loňském roce je podpořil obchodní dům IKEA Praha-Černý Most.

Každý obchodní dům IKEA v České republice daruje každoročně pěti vybraným neziskovým organizacím nábytek, doplňky a poskytne své služby dopravy, montáže a designérů. Samotné organizace nominují členové klubu IKEA FAMILY.

Zapojte se do projektu již dnes. Pokud víte o neziskové organizaci ve vašem okolí, která pomáhá dětem a uvítala by podporu IKEA, jako členové klubu IKEA FAMILY ji můžete nominovat do projektu IKEA Spolu s vámi na stránce www.spolusvami.cz.

Dny pro dobrou věc

Od tohoto roku navíc mají všichni zaměstnanci IKEA Česká republika možnost pomoci těmto organizacím přímo během jednoho pracovního dne. Zaměstnanci IKEA jim pomohou s montáží výrobků, dekorací prostor, prací na zahradě nebo prostě stráví jeden den s dětmi. IKEA chce také zapojit své zákazníky, které bude inspirovat k pomoci v jejich lokální komunitě.