IKEA Spolu s vámi pomáhá dětem

26. 6. 2017

Členové IKEA FAMILY a zaměstnanci IKEA letos opět vybrali 20 neziskových organizací pro děti v České republice, kterým IKEA věnovala nábytek a doplňky. Pro čtyři vítězné neziskovky navíc interieroví designéři z IKEA navrhli zajímavá řešení prostor.

Seznam podpořených organizací pro děti a další fotografie z letošního ročníku najdete zde: www.spolusvami.cz.

 

Tento rok se do pomoci neziskovkám zapojilo více než 350 zaměstnanců IKEA, kteří jim smontovali nábytek do posledního šroubku. Jako dobrovolníci navíc pomohli se vším, co bylo potřeba – s prací na zahradě, úklidem, malováním, nebo strávili čas s dětmi.

„Cílem projektu je zapojit naše zákazníky, veřejnost a naše kolegy. Všichni tak pomáhají zlepšit prostředí neziskových organizací, ve kterém se denně děti, jejich rodiče a zaměstnanci pohybují,“ říká Lukáš Běhunčík, sustainability leader společnosti IKEA Česká republika.

Organizace získaly podle počtu hlasů od členů IKEA FAMILY nábytek a doplňky IKEA v hodnotě od 20 tisíc do 200 tisíc korun.

Dobrovolník pro práci s dětmi, adrenalinový zážitek, pomoc s propagací – IKEA kromě hlasování vybízí své zákazníky a veřejnost k přímé pomoci. Na stránkách projektu jsou uvedené konkrétní výzvy k pomoci. Organizacím můžete stále nabídnout svou přímou pomoc na: www.spolusvami.cz/prilezitosti.