Investujte do lepší budoucnosti s Fundliftem

14. 8. 2019

NAFIGATE Corporation je přední česká nanotechnologická a biotechnologická společnost. Prostřednictvím Fundliftu investorům nabízí čtyřleté dluhopisy s ročním úrokem 6,5 %.

NAFIGATE Corporation je technologická společnost, která vyvíjí a prodává biotechnologické a nanovlákenné inovativní technologie s potenciálem řešení globálních problémů. Zaměřuje se na vývoj inovativních high-tech produktů, progresivních technologií a jejich uvádění na globální trh. Společnost sice platí za lídra nanoprůmyslu v Čechách, ale může se stát také symbolem udržitelného pokroku vůbec, a to v globálním měřítku. V rámci druhého ročníku Cen SDGs 2018 získala NAFIGATE Corporation s projektem Hydal PHA třetí místo v kategorii Byznys.

 

členka představenstva Lenka Mynářová přebírá diplom na Cenách SDGs 2018

Kromě výroby unikátních nanovláken mezi její klíčové aktivity patří revoluční projekt Hydal, jenž bez nadsázky představuje naději odvrácení celosvětových environmentálních hrozeb, které každým dnem dostávají stále reálnější podobu. Hydal je dle zástupců společnosti první technologií na světě, jež dokáže vyrábět biopolymer a ekologické biopolymery a bioplasty, které se v přírodě beze zbytku rozloží, a to transformací čistého odpadního produktu – použitého kuchyňského oleje. Reaguje tak na eskalující problém znečištění planety plasty a mikroplasty, jež kontaminují takřka všechny části přírodního ekosystému. Vzhledem k použití odpadů – a díky tomu nízké energetické a surovinové náročnosti výroby – jde zároveň o způsob, jak omezit spotřebu cenných přírodních zdrojů.

 

sprchové peelingové mléko s přírodním polymerem P3HB (zdroj: NAFIGATE)

NAFIGATE však nezůstává jen u vývoje obecné technologie, ale zasazuje se i o její reálnou aplikaci do praxe. V minulém roce byl na trh uveden první koncový produkt využívající biotechnologii Hydal, a to v rámci kosmetického průmyslu. Pro projekt Hydal nyní společnost na platformě Fundlift poptává peněžní prostředky ve výši 5 mil. Kč prostřednictvím emise dluhopisů na výrobu polymeru v průmyslovém měřítku, v případě navýšení částky emise pak na dovývoj následných finálních aplikací a jejich klinické studie. Opět půjde zejména o kosmetiku, ale i o řadu dalších oblastí.

 

Investujte do lepší budoucnosti (zdroj: Fundlift)

Poptávané finanční prostředky budou využity do dalšího rozvoje projektu Hydal na rozšíření průmyslové výroby a klinické studie u klíčových aplikací. Investice je možná již od 5.000 Kč. Možnost investice a více informací o projektu naleznete na této adrese.

O Fundlift

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma. Efektivně propojuje investory a projekty, které mají ambice růst. Nadějným firmám poskytuje nový způsob, jak získat financování, napojení na investory a cenný marketingový kanál.

Kampaní na Fundliftu společnosti mají možnost přiblížit se svým zákazníkům, zaměstnancům a investorům z řad široké veřejnosti. Z investorů do daných kampaní se často stávají ambasadoři daných projektů, kteří šíří povědomí o nich. Především z těchto důvodů je Fundlift vhodný nejen pro začínající projekty, ale i pro ty s již delší historií.

Do kampaní je možné investovat již od jednotek tisíc korun, investorem může tedy být opravdu kdokoliv. Každý si může vybrat ze zajímavých projektů vystavených na platformě a investovat jednoduše online.


Zdroj: NAFIGATE Corporation. Fundlift [online]. Dostupné na www.fundlift.cz/projekt/nafigate.