Jak jsme inovovali společenskou odpovědnost

15. 2. 2016

Naše pravidelná CSR snídaně tentokrát přerostla v parádní brunch, na kterém se v PwC Česká republika setkalo více než 60 účastníků se zájmem o téma sociálních inovací.

CSR brunch jsme uspořádali ve spolupráci s Vysokou školou ekonomie a managementu (VŠEM) a Česku inovací. Naše pozvání přijali a na akci vystoupili: Anna Kadeřábková, odborná konzultantka MPSV pro oblast sociálních inovací, členka poroty Ceny SozialMarie a ředitelka Centra sociálních inovací na VŠEM, Libor Kašparovský, ředitel České inovace, Madlen Kordová, koordinátorka Ceny SozialMarie pro Česko a Markéta Pěchoučková, vedoucí oddělení projektů sociálních inovací na Ministerstvu práce a sociálních věcí.

Ačkoli je inovační CSR je v Česku teprve v počátcích, korporace hledají způsob, jak zvyšovat svou hodnotu (ekonomickou i sociální) skrze sociální byznys strategie, jak měřit hodnotu, kterou přinášejí a současně berou společnosti a jak mohou měřit, vyhodnocovat a komunikovat impakt sociálně inovačních projektů, které realizují nebo do kterých investují.

Více o tom, jak jsme inovovali CSR si přečtěte ZDE. Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme všem řečníkům a účastníkům za důvěru, odvahu a ochotu sdílet své znalosti a zkušenosti. Máme radost, že jsme na dobré cestě k inovační CSR!

Příští CSR snídaně proběhne 7. dubna 2016 ve spolupráci s T&CC v restauraci Eska (Karlín) na téma Udržitelný leadership. Více informací zde.