Jak se chovat na nákupu v době pandemie

20. 3. 2020

Grafické studio MadLove poskytlo volně ke stažení grafické materiály s tipy, jak se chovat v obchodě či lékárně v době pandemie.

Všichni v současné době řešíme, jak se správně chovat při pohybu na veřejných místech a jak co nejúčinněji chránit sebe a své okolí před nákazou koronavirem. Základem je dodržování jednoduchých pravidel, díky kterým můžeme riziko nákazy výrazně snížit. Někteří lidé však stále tápou, jaká pravidla mají při nákupu v obchodě či jízdě MHD dodržovat, a mnozí na ně zkrátka v dané situaci z nezvyku zapomenou.

Se skvělým nápadem přišlo grafické studio MadLove, které se rozhodlo připravit a poskytnou volně ke stažení grafické materiály s tipy, jak se chovat na nákupu v době pandemie. Materiály jsou určeny primárně pro provozovatele obchodů a lékáren. Jejich účelem je zprostředkovat zákazníkům informace o základních pravidlech chování a chránit tak zaměstnance prodejen, jenž jsou nyní každodenně vystavováni velkému riziku nakažení. K dispozici jsou volně ke stažení informační plakáty, které si prodejce může vytisknout a nalepit na dveře obchodu. Dále pak grafické posty na sociální sítě, které prodejce může neomezeně sdílet na svých komunikačních kanálech.

Grafické studio bude postupně doplňovat informačních materiály pro další riziková místa, jako jsou kancelářské prostory a městská hromadná doprava. Všechny aktuální materiály naleznete ke stažení na webových stránkách MadLove.

 

Související

Bill Gates ke koronaviru: 5 věcí, které musí světový lídři udělat hned teď

Přejít na článek