Jak si vaše společnost vede v soft odpovědnosti ve srovnání s ostatními?

14. 2. 2022

Přístupy k odpovědnosti se ve firmách často liší. Jak si vedete v odpovědnosti zaměstnanců v porovnání s ostatními firmami v ČR vy? Zapojte se do historicky prvního průzkumu realizovaného společností Happy Training & Consulting, který mapuje očekávání firem od svých lidí z hlediska odpovědnosti.

Za dobu, co tým Happy TC pomáhá firmám se zaváděním odpovědného leadershipu, zjišťují, že odpovědnost pojímá každá firma jinak. “Naším cílem je identifikovat, v čem by firmy rády, aby jejich lidé byli odpovědnější a s čím nejčastěji bojují. V průzkumu se zaměřujeme především na soft odpovědnost, tedy odpovědné hodnoty a přístupy vůči lidem, firmě, společnosti, sobě samému i planetě,“ upřesňuje Zbyněk Brych, zakladatel Happy TC, a dodává, že cílí na společnosti v České republice se 100+ zaměstnanci.

Jak a proč se můžete zapojit?

Účast v průzkumu vám může pomoci klást si ty správné otázky pro váš budoucí business. Navíc díky vám bude možné přesněji analyzovat současný stav soft odpovědnosti ve firmách v ČR, a tím i ovlivnit její pozitivní posun.

Vyplníte-li online dotazník (buď krátkou verzi na 8 minut, nebo plnou verzi na 20 minut), získáte plné výstupy z průzkumu a k tomu pozvánku na oficiální prezentaci výsledků s dalším zajímavým programem.

A pokud si raději povídáte, spojte se s týmem Happy TC prostřednictvím online rozhovoru. Kromě výstupů z průzkumu a pozvánky na prezentaci výsledků tak budete moci zdarma využít konzultace nebo zvýhodněný vstup na workshop Proč je Odpovědný leadership klíčový pro plnění strategických business cílů? Podrobnější informace naleznete zde, případně se ozvěte na marketa@happy-tc.com.


Zdroj: Jak si vaše společnost vede v soft odpovědnosti ve srovnání s ostatními? Happy Training & Consulting. Tisková zpráva, 11. 2. 2022.

Související

Vědci našli plasty v trusu velkých kopytníků. Zvířata to může ohrozit na zdraví

Přejít na článek

Jak ve firmě nastavit KPI udržitelnosti? Zaměřte se na rozvoj kompetencí svých lidí

Přejít na článek