Jak v Deloitte v České republice dělají věci, které mají smysl

23. 1. 2019

Společnost Deloitte vydala první zprávu o společenském dopadu. Poskytne vám představu o tom, jaký mají dopad na společnost, o jejich aktivitách a o činech, jež dokládají jejich snahu stat se lídrem v oblasti poskytování odborných služeb v Česku.

Deloitte Česká republika je jednou z předních organizací poskytujících profesionální služby v zemi. Zaměřují se na oblast auditu, daňového a právního poradenství, finančního poradenství, consultingu a řízení rizik. Jejich služby poskytuje více než 1 000 specializovaných místních i zahraničních odborníků. Historie společnosti v České republice sahá do roku 1990, kdy společnost Deloitte Touche Tohmatsu otevřela v Praze svou první pobočku, v níž tehdy pracovalo pět zaměstnanců a tři partneři.

V Deloitte jsou si vědomi toho, že ve světě byznysu zanechávají stopu, a proto si dali za úkol změřit skutečný dopad, který firma na naši zemi má. Neomezují se pouze na ekonomické výsledky, zjištěné ukazatele převedli na čísla a příběhy skutečných lidí, tedy těch, kteří jsou za společenské dopady společnosti Deloitte v České republice odpovědní.

 

Různé kapitoly této zprávy se dotýkají tří oblastí, na které se zaměřují, aby dosáhli svého hlavního cíle – tedy dělat věci, které mají smysl. Zaměřili se na klíčové osoby, kterých se jejich činnost týká, a své smělé ambice vymezili kvalitou a integritou v každodenním podnikání.

Tato zpráva popisuje, jakým způsobem v Deloitte přispívají k rozvoji každé z těchto vybraných oblastí, a ukazuje jejich odhodlání, iniciativy a výsledky, jež jim umožňují dělat věci, které mají smysl:

  • Chceme být nejinovativnějším a technologicky nejvyspělejším poskytovatelem vysoce kvalitních služeb s přidanou hodnotou.
  • Naším cílem je nabízet největším talentům skvělou kariéru.
  • A vytvářet prostředí, v němž mohou naši lidé pozitivně ovlivňovat byznys i společnost.

Celou zprávu Impact Report 2018 Jak děláme věci, které mají smysl naleznete na tomto odkazu (PDF).