Když úklid, tak ekologický!

16. 11. 2013

Představujeme dalšího člena A-CSR. První ryze ekologickou úklidovou firmu na českém trhu - GreenClean.

GreenClean nabízí alternativu ke všem tradičním službám běžných úklidových společností. Ekologický úklid a provoz se zaměřením na šetrnost vůči přírodě a lidskému zdraví znamená nejen příjemnější pracovní prostředí, ale také přidanou hodnotu k image odpovědné firmy, kterou nikde jinde nedostanete. S GreenClean se i z tak rutinních záležitostí jako je pravidelný úklid a běžný denní provoz stává něco, čím se můžete chlubit!

Obecnou podstatou ekologicky šetrného úklidu je minimalizace používání chemických a desinfekčních prostředků na míru nezbytnou pro splnění hygienických standardů a zároveň specifických požadavků klienta. Toho je možné dosáhnout zejména zaměřením se na využití působení teploty, mechanické síly a doby působení na úkor množství použité chemie. Tato chemie navíc musí splňovat vysoké nároky na její šetrnost vůči životnímu prostředí a zdraví člověka zároveň.

Environmentálně šetrný úklid tak nabízí přidanou hodnotu k image firmy a může značně přispět k budování její společenské odpovědnosti (CSR). Nejen firma tak může prokázat, že klade vysoký důraz na ohledy jak vůči životnímu prostředí, tak i vůči zdraví svých zaměstnanců, dalších osob na pracovišti a dbá na vlastní finanční efektivitu.

Chcete se dozvědět o ekologickém úklidu více? Přečtěte si zajímavý rozhovor s jednatelem společnosti Sváťou Schubertem zde.