Lata zve na minigolf a diskuzi o společenské odpovědnosti

29. 9. 2016

Přijďte se pobavit při minigolfovém turnaji, potkat se zajímavými lidmi a sdílet zkušenosti se CSR aktivitami.

Nezisková organizace Lata, člen Asociace společenské odpovědnosti, a Minigolf Butovice pořádají druhý ročník neformálního minigolfového setkání firem, tentokrát na téma Společenská odpovědnost. Cílem této zábavně – společenské akce s malým minigolfovým turnajem je především sdílení zkušeností se CSR aktivitami a vzájemná inspirace zástupců jednotlivých společností.

„Pro téma společenské odpovědnosti jsme se letos rozhodli proto, že si u našich firemních partnerů všímáme, jak velmi různě své odpovědné aktivity pojímají, a připadalo nám užitečné tyto přístupy sdílet. Společenská odpovědnost navíc není jen o firmách, ale bohatou zkušenost s ní máme například i my v Latě. Tím nemám na mysli jen služby pro naše klienty, ale hlavně rozvoj mladých dobrovolníků, které dlouhodobě zapojujeme a kteří si pak svoje odpovědné návyky přinášejí do dalších zaměstnání,“ vysvětluje ředitelka organizace Markéta Ježková.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2016 od 18 hodin v prostorách Minigolfu obchodní Galerie Butovice. Kromě zmíněného minigolfového turnaje smíšených družstev se účastníci mohou těšit i na trénink s profesionály, speciální UV osvětlení či malé pohoštění. Minigolfem provedou zástupce firem prezident Českého minigolfového svazu Tomáš Navrátil a juniorský mistr Evropy v minigolfu Ondřej Škaloud.

Více informací také v pozvánce zde. Registrace zájemců probíhá ne emailu info@lata.cz do 7. října 2016. Akce je otevřena také rodinným příslušníkům.