Loono hledá vybavení kanceláře

26. 2. 2020

Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a jiných zdravotnických oborů, kteří ukazují, že správný čas myslet na své zdraví je právě teď.

Znát můžete jejich edukační kampaně #prsakoule, #zijessrdcem či #doledobry, ve kterých učí veřejnost jak předcházet onkologickým, kardiovaskulárním a sexuálně přenosným onemocněním.

Během šesti let vyškolilo Loono v oblasti prevence přes 80 000 lidí na workshopech ve firmách, školách, na festivalech a jiných kulturních akcích, z nich si 47 lidí našlo závažné onemocnění v časném stadiu. V roce 2020 plánuje Loono vyškolit dalších 50 000 lidí, uspořádat přes 800 workshopů a rozšířit tým o další nadšence.

Aby mohlo v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, shání Loono nové vybavení. Lepší fotoaparát, mikrofon a stativ jim umožní tvořit kvalitnější vzdělávací audiovizuální obsah na sociálních sítích a šířit prevenci k většímu množství lidí. S lepším vybavení kanceláře bude moci Loono efektivněji pracovat na šíření osvětových aktivit s cílem zachránit ještě více životů.

Mezi potřebné vybavení patří:

Loono proto bude rádo za jakýkoliv příspěvěk v podobě těchto či podobných zánovních produktů. V případě poskytnutí daru lze vystavit darovací smlouvu nebo v případě poskytnutí většího množství vybavení Loono nabízí jeden edukační hodinový workshop dle libovolného výběru kampaně.

Pokud máte nějaké vybavení, které byste Loono chtěli poskytnout, kontaktujte Adélu Sedláčkovou na emailu: adela.sedlackova@loono.cz. Za jakoukoliv pomoc Loono moc děkuje.


Zdroj: Loono