Máme pro vás nové vydání magazínu Listí

10. 2. 2022

Potřebujete se na chvíli zastavit? Chcete se dozvědět nejnovější zprávy a přečíst si zajímavé reportáže ze světa udržitelnosti? Zajímá vás, co nového připravují členové Asociace společenské odpovědnosti? Nebo vám chybí inspirace? To vše a mnohem více najdete v aktuálním vydání našeho časopisu Listí!

Hlavním tématem již 13. vydání magazínu Listí je dobro. Známé osobnosti nám sdělily, co pro ně znamená být dobrým člověkem, nebo které ingredience by přidaly do receptu na štědrost.

„V každém z nás je zasazené semínko dobra, které různými vlivy a inspirací může vyrůst do košatého stromu laskavosti, respektu a odpovědnosti,“ říká Lucie Mádlová, zakladatelka a výkonná ředitelka Asociace společenské odpovědnosti.

Co dalšího v Listí najdete? Například témata jako hodnoty, inovace, týmovost a spolupráce. Listí přináší zajímavé rozhovory například s Danielou Drtinovou, Kateřinou Šimáčkovou nebo sourozenci Anetou a Janem Lukačevičovými. O potenciálu žen, jejich hodnotách a podnikatelské cestě jsme si povídali s dvěma ženami, které hodnotu womenpower mají všitou ve svém srdci.

V magazínu si také můžete přečíst, co vše se událo pod střechou Asociace společenské odpovědnosti ve druhé polovině roku 2021 – nahlédnete pod pokličku Cen SDGs, e-shopu Nakup na Dobro či Giving Tuesday. Zjistíte, co nás zaměstnávalo, jaké jsme organizovali projekty, společné snídaně, praktické workshopy a inspirativní akce. Každý si v magazínu najde něco právě pro sebe.

Prolistujte si nové Listí zde.

Magazín Listí vydává Asociace společenské odpovědnosti pro své členy a všechny fanoušky udržitelnosti. O Listí se s láskou stará reklamní a grafické studio MadLove. Listí tiskneme odpovědně v sociálním podniku Tiskárna Broumov na papír s certifikací PEFC. V tištěné podobě bude k dispozici na každé z našich plánovaných akcí v roce 2022.

Související

SDGs v ohrožení: Jak celosvětové krize zastavily dosahování globálních cílů

Přejít na článek

Ceny Zlatá vážka ocení výjimečnou praxi v oblasti sociálního podnikání

Přejít na článek

FOREWEAR „upekl“ recyklované zápisníky pro Biopekárnu Zemanka

Přejít na článek