Mezinárodní konference společenské odpovědnosti

1. 3. 2015

Ve čtvrtek 2. dubna 2015 v Impact Hub Praha exkluzivně vystoupí Georg Kell, zakladatel UN Global Compact, představitelé evropských národních sítí Global Compact z Francie, Německa, Turecka a Polska a významných českých firem (IKEA, T-Mobile, ROSSMANN).

Mezinárodní konference společenské odpovědnosti UN Global Compact ČR s mottem „Mysli globálně, jednej lokálně“ pod záštitou ministra průmyslu navazuje na dopolední uzavřený akt podpisu memoranda ke vzniku Národní sítě Global Compact Česká republika, který proběhne na Ministerstvu průmyslu a obchodu za účasti signatářů UN Global Compact v ČR a médií.

UN Global Compact je síť firem a organizací, které se rozhodly sjednotit své poslání i každodenní činnosti s deseti obecně přijímanými principy společenské odpovědnosti v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, životního prostředí a korupce. V současné době sdružuje téměř 13 000 organizací (z toho přes 8 000 firem) ze 165 zemí světa a je největší platformou společenské odpovědnosti na světě pod záštitou OSN.

Konferenci pořádá Asociace společenské odpovědnosti, hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika.

Pozvánku s podrobným programem akce zobrazíte zde.

Cena mezinárodní konference je 900 Kč.

Vzhledem k omezenému počtu míst a velkému zájmu o konferenci, neváhejte a registrujte se co nejdříve, nejpozději však do 26. března 2015 na kopetzka@a-csr.cz.