Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo nový ročník Národních cen

27. 6. 2018

Státní tajemník Ministerstva průmyslu a obchodu a předseda Rady kvality České republiky Robert Szurman vyhlásil nový ročník soutěží o získání ocenění v programech vyhlašovaných Radou kvality ČR, která pracuje v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s Radou kvality České republiky vyhlásilo nový ročník soutěží o získání ocenění v programech vyhlašovaných Radou kvality ČR, která pracuje v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

Vyhlašené ceny pro rok 2018:

 

Rada kvality České republiky motivuje organizace podnikatelského i veřejného sektoru k využívání moderních nástrojů řízení vedoucích k dlouhodobě udržitelným vynikajícím výsledkům. Cílem všech programů Národní ceny kvality České republiky je veřejně ocenit nejvýkonnější organizace v České republice.

V roce 2016 Rada kvality České republiky převzala mezinárodně uznávaný model od Evropské nadace pro management kvality (EFQM) ve spolupráci s UN Global Compact „Committed to Sustainability“ – závazek k udržitelnosti. Úspěšní účastníci v Národní ceně České republiky za společenskou odpovědnost obdrží národní i mezinárodní ocenění „Committed to Sustainability“.

Termín uzávěrky přihlášek je stanoven do pátku 13. 7. 2018. Účast v Národních cenách není zpoplatněna. Bližší informace nalezenete ZDE.

V krátkosti k celému procesu ocenění v Národních cenách:

  1. účast v Národních cenách je zcela zdarma
  2. uzávěrka přihlášek je do 13. 7. 2018
  3. podkladové zprávy musí být sepsané do konce prázdnin, tj. 31. 8. 2018
  4. externí hodnocení proběhne v září
  5. vyhodnocení dne 27. 11. 2018 ve Španělském sále Pražského hradu

Nepropásněte svoji příležitost, přihlaste se do jednotlivých programů a získejte národní i mezinárodní ocenění EFQM zcela zdarma.

Organizace zašle vyplněnou a podepsanou přihlášku elektronicky ve formátu PDF na e-mailovou adresu sekretariatRKCR@mpo.cz. Obdržené přihlášky eviduje sekretariát Rady kvality ČR. Organizace, která zašle přihlášku do některé z výše uvedených Národních cen bude elektronicky (e-mailem) vyrozuměna o tom, zda je evidována a zařazena mezi uchazeče o účast ve zvoleném programu Národní ceny. Společně s vyrozuměním bude organizaci zaslán návrh smlouvy o spolupráci při hodnocení a další pokyny související s hodnocením. Předpokladem pro to, aby se organizace stala účastníkem, je uzavření zmíněné smlouvy s Ministerstvem průmyslu a obchodu.


Zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu, www.mpo.cz