Nadačník hledá generálního partnera

30. 8. 2017

Neziskový projekt Nadačník pomáhá lidem v nouzi. Menší tým sociálních pracovníků využívá moderních technologií k poskytování individuální pomoci online po celé České republice.

Posláním projektu Nadačník je dávat možnost mít se lépe, než umožňují sociální dávky a příspěvky od zdravotních pojišťoven. Projekt nabízí informace, kde a za jakých podmínek můžou lidi v nouzi získat pomoc. Příspěvek nebo podpora často dovede zlepšit životní situaci, nebo pomůže vrátit se do produktivního života. Nadačník je srozumitelný a přizpůsobivý pro své uživatele, inspirující pro pomáhající organizace, poutavý pro donátory, pokorný a transparentní pro zákonodárce. Během 11 měsíců našli zaměstnanci Nadačníku pomoc pro více než 4000 lidí.

 

Projekt má silné ambice růst, ale k udržení kvality je potřeba stabilizovat financování. Nadačník si přeje zaujmout generálního partnera, který mu nabídne finanční zázemí, otevřenou zpětnou vazbu k rozvoji projektu i případnému vybudování vlastních zdrojů. Svému „generálovi“ nabízejí silné mediální zviditelnění. Projekt je silně sledován médii, která oceňují inovativní přístup nástrojů, přes které lidem pomáhají.

Tým Nadačníku se řídí se heslem: “Jsem rád za to, co mám, a proto pomáhám.” Pokud hřeje jejich motto i vaše srdce, neváhejte kontaktovat Mgr. Kateřinu Pelcovou, ředitelku projektu. Co je Nadačník a jak pomáhá, najdete na www.nadacnik.cz, nebo na jejich Facebookové stránce.