Názoroví lídři, urbanisté a nejinovativnější firmy i starostové z celého světa se sjedou do Fora Karlín

23. 7. 2019

reSITE, čerstvý držitel trofeje České eventové asociace za nejlepší event ve vlastní produkci za loňskou konferenci, opět uspořádá globální fórum v Praze a to ve dnech 19.-20. září. Letos volí naléhavé téma REGENERATE.

Akce, kterou The Atlantic Citylab považuje za nejdůležitější konverzaci ve svém oboru, představí 50 spíkrů a pro více než 1000 návštěvníků chystá úplně nové formáty, jako intenzivní kulaté stoly, networkingové snídaně i megapárty, na niž budou moci přijít i držitelé nového typu vstupenky pro širokou veřejnost. Hostujícím kurátorem je urbanista a novinář Greg Lindsay.

“reSITE se podařilo stmelit dohromady globální komunitu, která má vliv na zlepšování obyvatelnosti měst, s jasným posláním: každý z nás disponuje kreativitou, zdroji a sílou učinit města, která milujeme a kdežijeme, lepším místem, ať už s ohledem na klimatické změny, udržitelnýrůst nebo občanskou vybavenost,” zve na urbanistickou událost roku zakladatel reSITE Martin Barry. “Letošní téma REGENERATE je proto výzvou k akci. Nabídneme řešení, jež pomůžou městům předefinovat využití zdrojů pro jejich měnící se potřeby, obzvlášť pro mladší obyvatele, které zajímá předcházení klimatickým změnám a zvyšování faktoru štěstí. Sami jsme s naším celosvětově uznávaným projektem Manifesto Market dokázali, jak rychle lze dosáhnout hmatatelného dopadu na mnoha úrovních, oživit městskoučtvrť a dokonce redefinovat celé odvětví.“

Co bude součástí konference?

Přednášky nejpozoruhodnějších expertů světa, panelové diskuse, live mic stage, intenzivní a interaktivní uzavřené kulaté stoly, běh, prohlídky, párty, nezapomenutelná večeře, unikátní zážitek, inspirující myšlenky. Na reSITE vznikají profesionální vztahy, které přetrvávají a mění svět k lepšímu.

Komu je akce určena?

Událost porovnatelná s nejlepšími akcemi ve světě vzájemně propojuje názorové lídry, starosty a zástupce měst, architekty, plánovače, investory, inovátory, designéry, ekonomy, umělce a aktivisty i studenty z desítek zemí nad otázkami udržitelného rozvoje měst.

reSITE

reSITE je platforma pro vytváření měst příjemných k životu, propojující globální komunitu lídrů napříč odvětvími. reSITE se stal jedním z nejlivnějších hlasů v Evropě, jenž přehodnocuje mětské plánování a podporuje synergii urbanismu, architektury, politiky, kultury a ekonomiky ve světě stále rostoucích měst.

Poznatky a projekty mezinárodněuznávaných odborníků představuje široké odborné i laické veřejnosti, především na mezinárodní výroční konferenci i akcích pro širokou veřejnost, jako diskuse, salóny, běh nebo expozice. reSITE založil v roce 2012 krajinářský architekt Martin Barry původem z New Yorku.


Zdroj: Tisková zpráva, Názoroví lídři, urbanisté a nejinovativnější firmy i starostové z celého světa se sjedou do Fora Karlín, www.resite.org/events/resite-2019-regenerate.