NF Radovan spouští projekt Nejste na to sami. Hledá firmy, které pomohou samoživitelům

Ze světa členů

4. 7. 2024

Nadační fond Nikol a Petra Leitgeb stojí před výzvou podpořit rodiny, které se ocitly v situaci, kdy děti vychovávají bez pomoci druhého rodiče. Jedná se o samoživitele – maminky, tatínky, ale i babičky, dědečky či tetičky, kteří jsou v roli hlavního pečovatele. A tak se rozhodli pomáhat prostřednictvím projektu Nejste na to sami.

Nadační fond Radovan si klade za cíl poskytnout především materiální pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují. A realizaci tohoto projektu se rozhodli rozšířit i o partnery z řad velkých firem i menších podniků.

Konkrétně hledají firmy ochotné přispět jak materiálně – od zimních bund nebo školních potřeb až po hygienické a čisticí prostředky – tak finančně. Příspěvky by výrazně pomohly zmírnit zátěž těchto rodin a poskytly by jim cennou podporu v jejich každodenním životě. Není to jen o poskytnutí nezbytných prostředků, ale i o účasti na budování komunity, která stojí při těch, kdo to nejvíce potřebují. Společně jim ukázat, že na to ve složitých časech nejsou sami.

Výzva pro firmy je nyní otevřená, svůj zájem mohou vyjádřit kontaktováním přímo zakladatelů Nadačního fondu Radovan.


Zdroj: NF Radovan spouští projekt Nejste na to sami. Hledá firmy, které pomohou samoživitelům. NF Radovan. Blogový článek