Nový podcast se zaměří nejen na udržitelný životní styl

14. 1. 2020

S novým rokem se tradičně nesou i různá předsevzetí...

V České veganské společnosti (ČVS) si řekli, že by rádi nabídli široké veřejnosti moderní způsob, kterým by se lidé mohli dozvědět informace o udržitelném životním stylu, zdravém a chutném jídle a dalších rostlinných novinkách. Na české podcastové scéně žádný takový podcast nebyl a rozhodli se jej spustit sami. Z kraje nového roku spustili podcast Narovinu.

„Díky své práci poznávám spoustu veganů a veganek, často jsou to velmi inspirativní lidé a lidé se zajímavými znalostmi a vědomostmi,” říká moderátorka podcastu Narovinu Eva Hemmerová z České veganské společnosti. “A právě těmto lidem bych chtěla dát prostor v novém podcastu, protože si myslím, že si to zaslouží,” dodává Eva Hemmerová.

 

Nikoleta Kováčová (zdroj: Instagram @surovadcerka)

V prvním díle podcastu vystoupila známá foodblogerka a autorka veganské kuchařky Nikoleta Kováčová. Nikoleta představila svoji práci, ale také svůj pohled na budoucnost veganství a trendy na trhu. Co na něm ještě chybí? Jak se veganům žilo před šesti lety, když sama Nikoleta s tímto stravováním začínala? A je rozdíl mezi životem vegana v České republice a na Slovensku.

Máte tip na hosta do dalšího dílu? Dejte ČVS vědět.


ČVS jako nezisková organizace usiluje o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Zdroj: Česká veganská společnost, více na www.veganskaspolecnost.cz a veganskaspolecnost.cz/narovinu.