Nový Prostor a jeho prodejci pořádají Ping Pong Piknik. Zahrajte si i vy!

5. 10. 2020

Nový prostor bude na jaře 2021 pořádat benefiční turnaj ve stolním tenise, určený pro firemní partnery a jejich zaměstnance. Vytvořte tým a zapojte se do celodenního turnaje a zábavného odpoledne s týmem Nového Prostoru a jejich partnerů a podporovatelů.

Benefiční akce uvítá firemní týmy, které se spolu utkají v pingpongovém turnaji, na programu je ale krom turnaje také další doprovodný program. Místem konání bude komunitní centrum Plechárna na Černém mostě, kde na návštěvníky čekají dva sály s ping pongovými stoly, kavárna a venkovní BBQ zóna. „Chtěli bychom uspořádat příjemný a zábavný den pro všechny, kdo mají soutěživého ducha a chtějí podpořit Nový Prostor a naše prodejce,“ říká ředitelka NP, Dagmar Kocmánková.

Pro zájemce o sestavení firemního týmu a účasti na turnaji připravil Nový Prostor startovní partnerské balíčky, v rámci kterých si můžete dle svých preferencí navolit jak počet zúčastněných hráčů, tak i počet dalších lístků, které poputují do firmy pro ty, kteří chtějí tým podpořit. Součástí startovních balíčků je i nabídka na inzertní či obsahové spolupráce na chystaném ping pongovém vydání Nového Prostoru.

U příležitosti turnaje chystáme i zvláštní vydání Nového Prostoru věnované fenoménu ping pongu. Chceme se zábavnou a kreativní formou podívat na to, jak ping pong hýbe sportovním, ale kulturním nebo politickým světem,“ říká šéfredaktor Nového Prostoru, Jan Štěpánek.

Do přípravy turnaje chce Nový Prostor zapojit i své prodejce. Ti vytvoří nejen svůj tým, který se popere o turnajové vítězství, ale zapojí se i do organizace pikniku. „Z našich prodejců vybereme tým spolehlivých lidí, kteří si spolu s našimi pracovníky a dobrovolníky vezmou na starost organizaci celého dne,“ říká Dagmar Kocmánková a dodává: „I tohle je způsob, jak se vracet do společnosti, podílet se na společném díle a vystoupit ze své bubliny.“

Patronát nad turnajem převzal nejslavnější český stolní tenista, Petr Korbel. „Ve sportovním zápasu druhou šanci nedostanete. V životě by ji však lidé měli dostat. Proto podporuji Nový Prostor,“ říká legendární olympionik.

V případě zájmu o účast vaší společnosti na Ping Pong Pikniku, prosím, kontaktuje:
Dagmar Kocmánková, ředitelka NP (dagmar.kocmankova@novyprostor.cz) nebo Jan Štěpánek, šéfredaktor (jan.stepanek@novyprostor.cz).


O Novém Prostoru:

  • Nový Prostor, jedinečný příklad sociálního podnikání. Dvacet let pomoci lidem v nouzi k poctivému výdělku a důstojnému životu.
  • Prodaný náklad čtrnáctideníku je 14500 kusů. 150 prodejců každý den prodá v šesti městech České republiky v průměru tisíc výtisku časopisu.
  • Novým Prostorem za dvacet let prošlo na pět tisíc klientů. Někdo na chvíli, někdo na déle.

Související

S aplikací EPP už pomáhá téměř 600 tisíc Čechů. Za 7 let rozdělili přes 160 milionů korun

Přejít na článek

Virtuální běh pro Paraple se letos uskuteční od 1. do 29. května. Zapojte se!

Přejít na článek

Festival United Islands of Prague nově nabídne návštěvníkům Ostrovy Inspirace

Přejít na článek