Nový Prostor a jeho prodejci pořádají Ping Pong Piknik. Zahrajte si i vy!

5. 10. 2020

Nový prostor bude na jaře 2021 pořádat benefiční turnaj ve stolním tenise, určený pro firemní partnery a jejich zaměstnance. Vytvořte tým a zapojte se do celodenního turnaje a zábavného odpoledne s týmem Nového Prostoru a jejich partnerů a podporovatelů.

Benefiční akce uvítá firemní týmy, které se spolu utkají v pingpongovém turnaji, na programu je ale krom turnaje také další doprovodný program. Místem konání bude komunitní centrum Plechárna na Černém mostě, kde na návštěvníky čekají dva sály s ping pongovými stoly, kavárna a venkovní BBQ zóna. „Chtěli bychom uspořádat příjemný a zábavný den pro všechny, kdo mají soutěživého ducha a chtějí podpořit Nový Prostor a naše prodejce,“ říká ředitelka NP, Dagmar Kocmánková.

Pro zájemce o sestavení firemního týmu a účasti na turnaji připravil Nový Prostor startovní partnerské balíčky, v rámci kterých si můžete dle svých preferencí navolit jak počet zúčastněných hráčů, tak i počet dalších lístků, které poputují do firmy pro ty, kteří chtějí tým podpořit. Součástí startovních balíčků je i nabídka na inzertní či obsahové spolupráce na chystaném ping pongovém vydání Nového Prostoru.

U příležitosti turnaje chystáme i zvláštní vydání Nového Prostoru věnované fenoménu ping pongu. Chceme se zábavnou a kreativní formou podívat na to, jak ping pong hýbe sportovním, ale kulturním nebo politickým světem,“ říká šéfredaktor Nového Prostoru, Jan Štěpánek.

Do přípravy turnaje chce Nový Prostor zapojit i své prodejce. Ti vytvoří nejen svůj tým, který se popere o turnajové vítězství, ale zapojí se i do organizace pikniku. „Z našich prodejců vybereme tým spolehlivých lidí, kteří si spolu s našimi pracovníky a dobrovolníky vezmou na starost organizaci celého dne,“ říká Dagmar Kocmánková a dodává: „I tohle je způsob, jak se vracet do společnosti, podílet se na společném díle a vystoupit ze své bubliny.“

Patronát nad turnajem převzal nejslavnější český stolní tenista, Petr Korbel. „Ve sportovním zápasu druhou šanci nedostanete. V životě by ji však lidé měli dostat. Proto podporuji Nový Prostor,“ říká legendární olympionik.

V případě zájmu o účast vaší společnosti na Ping Pong Pikniku, prosím, kontaktuje:
Dagmar Kocmánková, ředitelka NP (dagmar.kocmankova@novyprostor.cz) nebo Jan Štěpánek, šéfredaktor (jan.stepanek@novyprostor.cz).


O Novém Prostoru:

  • Nový Prostor, jedinečný příklad sociálního podnikání. Dvacet let pomoci lidem v nouzi k poctivému výdělku a důstojnému životu.
  • Prodaný náklad čtrnáctideníku je 14500 kusů. 150 prodejců každý den prodá v šesti městech České republiky v průměru tisíc výtisku časopisu.
  • Novým Prostorem za dvacet let prošlo na pět tisíc klientů. Někdo na chvíli, někdo na déle.

Související

E-shop Nakup na Dobro mění svět k lepšímu. Jeho zákazníci pomohli k vysazení hektaru lesa

Přejít na článek

Ipsos nyní přináší zajímavé postřehy a insighty formou podcastů

Přejít na článek