O titul vítěze SDGs Beach Volleyball Cupu se utká 24 týmů. Přijďte podpořit svého favorita

26. 8. 2020

Asociace společenské odpovědnosti pořádá v pátek 4. září 2020 unikátní turnaj v plážovém volejbale na podporu globálních cílů od OSN. O titul vítěze historicky prvního SDGs Beach Volleyball Cupu se utká 24 smíšených týmů, kdy každý tým bude bojovat za jeden z Cílů udržitelného rozvoje. Přijďte podpořit svého favorita a užít si zábavu v SDGs lounge zóně.

SDGs Beach Volleyball Cup 2020 bude nevšedním zážitkem nejen pro samotné hráče, ale i jeho návštěvníky. Turnaj, který se uskuteční v prostorách sportovního areálu Císařská louka, přinese kromě řady akčních volejbalových utkání také zajímavý doprovodný program. Nenechte nic náhodě a přijďte podpořit své kolegy a přátele již od samého začátku. Program začíná ve 14:00 a bude trvat až do večerních hodin.

Fanoušci se mohou těšit na 24 smíšených týmů reprezentujících firmy, neziskové organizace, úřady ale třeba i ministerstva. Týmy budou rozděleny do 6 herních skupin, ze kterých vítězové postoupí do boje o titul. Každý tým bude hrát „hru za lepší svět“, tedy nejen za svou organizaci, ale také za vybraný Cíl udržitelného rozvoje (SDG) od OSN, který je pro danou organizaci srdcovou záležitostí. Nejpopulárnějšími cíli se letos staly SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba a SDG 13 – Klimatická opatření.

Cíle udržitelného rozvoje budou rezonovat celým turnajem. Všechna utkání se budou hrát s unikátními volejbalovými SDGs míči, které pro turnaj připravila Asociace společenské odpovědnosti. Každý tým si bude moci nechat jeden SDGs míč jako památku na tento sportovní zážitek. Pro akční hráče a fanoušky bude v rámci doprovodného programu připravena mini SDGs fotbalová aréna, kde si budou moci zakopat 1 na 1 a potrénovat své fotbalové dovednosti. Na jedince upřednostňující odpočinek budou čekat SDGs lehátka a relax v prostorách areálu, který bude celý vyhrazen jen pro účely turnaje.

Všichni účastníci turnaje budou mít navíc příležitost zdokumentovat svůj zážitek přímo na místě a podělit se o něj se svými přáteli formou online Pohlednice, jejíž poslání zprostředkuje Česká pošta, generální partner turnaje. Ta vysílá do hry o titul tým s názvem Beach Post, který přijedou podpořit jejich kolegyně Yellow Ladies, vítězky loňského ženského fotbalového turnaje GGWCup Prague a držitelky světového titulu GGWCup 2019 z New Yorku. Finále GGWCup bylo kvůli pandemii koronaviru letos odloženo, své prvenství tak drží i nadále.

Kdo se stane vítězem historicky prvního SDGs Beach Volleyball Cupu 2020, se dozvíme již příští pátek. Nenechte si ujít tento boj o titul a přijďte 4. září 2020 podpořit své favority. Tři nejlepší týmy zvednou nad hlavu originální dřevěné trofeje, za kterými stojí organizace PEFC Česká republika. Aktuální dění a novinky z turnaje můžete sledovat již nyní prostřednictvím facebookové události SDGs Beach Volleyball Cup.

Soutěžící týmy
.Pepper..team / Cambodian – SDG 8 – Důstojná práce a ekonomický růst

100důlky / ÚMČ Praha 13 – SDG 13 – Klimatická opatření

Ananasoví bojovníci / Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze – SDG 4 – Kvalitní vzdělávání

Balance Club Brumlovka / Balance Club Brumlovka – SDG 3 – Zdraví a kvalitní život

Beach heroes / Zátiší Catering – SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba

Beach Post / Česká pošta – SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba

Blue House / Náruč – SDG 8 – Důstojná práce a ekonomický růst

CRESTYL / CRESTYL – SDG 11 – Udržitelná města a obce

Dermacol team / Dermacol – SDG 5 – Rovnost mužů a žen

Dobré víly / Dobré víly dětem – SDG 10 – Méně nerovností

Falcon crew / Falcon Security – SDG 3 – Zdraví a kvalitní život

FERGO / MFL.cz – SDG 15 – Život na souši

FerovEY / EY – SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba

Hellomáci / Hello bank! – SDG 5 – Rovnost mužů a žen

Impact Hub / Impact Hub – SDG 13 – Klimatická opatření

Ipsos / Ipsos – SDG 13 – Klimatická opatření

JRKáči / JRK Česká republika – SDG 11 – Udržitelná města a obce

Lions / Ministerstvo zahraničních věcí – SDG 16 – Mír, spravedlnost a silné instituce

Magistrát HMP / Magistrát hl. města Praha – SDG 4 – Kvalitní vzdělávání

PARENT PROJECT / PARENT PROJECT – SDG 3 – Zdraví a kvalitní život

QUIX TEAM / QUIX EVENT – SDG 4 – Kvalitní vzdělávání

Sharry / Sharry – SDG 9 – Průmysl, inovace a infrastruktura

Skupina ČEZ / Skupina ČEZ – SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba

Smeč(ka) z Edenu / Ministerstvo životního prostředí – SDG 13 – Klimatická opatření

 

Generální partner turnaje