Ocenění Czech Business Superbrands 2021 pro firmu MALFINI

29. 1. 2021

Obhajobou prestižního ocenění kvality Czech Business Superbrands se letos už popáté za sebou zařadila mezi elitní značky ústecká společnost MALFINI, a.s., přední evropský výrobce a dodavatel značkového reklamního textilu.

Jsme hrdí, že i pod novým názvem MALFINI reprezentujeme Českou republiku a náš domovský Ústecký kraj s kvalitními produkty, a jsme tak součástí skupiny značek se skvělou pověstí,“ říká předseda správní rady společnosti Radek Veselý. Jak dodal, také letošní obhajoba, která je především výsledkem příkladné práce všech zaměstnanců, dokazuje dobře nastavený koncept strategie rozvoje firmy. Díky spojení dokonalého lidského potenciálu a techniky se firmě i přes ztížené podmínky spojené s koronavirovou pandemií daří plnit přání zákazníků spolu se zvyšováním jejich důvěry.

O udělení Czech Business Superbrands rozhoduje komise expertů Business Brand Council, která vychází z nominace podložené obchodními výsledky. Do úzkého spektra oceněných značek působících na trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování brandu, inovace či prestiž. „Opětovné získání ocenění Business Superbrands není pro již dříve zvolené značky samozřejmostí,“ vysvětluje ředitel Czech Superbrands Roman Sovják. Značka musí v každém novém období prokázat, že neslevila ze svých kvalit a tento titul, známý napříč všemi kontinenty, si právem zaslouží.

Společnost MALFINI, a.s. (dříve ADLER Czech, a.s.) se sídlem v Ústí nad Labem je středoevropským lídrem na trhu značkového reklamního textilu a předním dodavatelem v dalších zemích Evropy s důrazem na společenskou odpovědnost. Ve svém portfoliu má i segment pracovních oděvů. Společnost nabízí přes 300 různých produktů. B2B charakter obchodního modelu firmy je založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a také pracovní textil holandské firmy Tricorp, i bezpečnostní obuv společnosti Bata Industrials, působí firma už takřka v 35 evropských zemích.


Zdroj: Ocenění Czech Business Superbrands 2021 pro firmu MALFINI, Tisková zpráva, 21. 1. 2020. Dostupné ZDE.

Související

Zálohovaná Mattoni na Košík.cz uzavírá kruh a recykluje z lahve do lahve

Přejít na článek