Odstartoval další ročník soutěže Unilever Young Entrepreneurs Awards

28. 5. 2018

Ve společnosti Unilever věří, že v naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN uspějeme pouze tehdy, když jako lidstvo začneme přemýšlet a pracovat jinak...

Spolupráce s novou generací mladých lídrů a inovátorů z celého světa je jen jedním z mnoha způsobů, jak toho dosáhnout. Z tohoto důvodu jsou v Unilever právem pyšní, že mohou představit další ročník ocenění Unilever Young Entrepreneurs Awards pro rok 2018, a to v partnerství s Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL). Soutěž Unilever Young Entrepreneurs Awards podporuje a oslavuje inspirativní mladé lidi z celého světa a jejich iniciativy, produkty nebo služby, které řeší některé z největších problémů naší planety a týkají se udržitelnosti.

 

Hledají se mladí podnikatelé!
Tvrdě pracujete na inovativním řešení napojeném na udržitelnost? Nebo znáte někoho jiného, kdo na něm dělá? V letošním ročníku Unilever hledá kandidáty v osmi klíčových kategoriích:

  • SDG 2 – Konec hladu,
  • SDG 3 – Zdraví a kvalitní život,
  • SDG 4 – Kvalitní vzdělání,
  • SDG 5 – Rovnost mužů a žen,
  • SDG 6 – Pitná voda a kanalizace,
  • SDG 8 – Důstojná práce a ekonomický růst,
  • SDG 12 – Odpovědná výroba a spotřeba,
  • SDG 13 – Klimatická opatření.

Zavítejte na webovou stránku, kde najdete veškerou pomoc, kterou potřebujete k zaslání přihlášky. Znáte někoho, kdo dělá skvělou a inspirativní práci v této oblasti a zasloužil by za ni naše uznání a podporu, aby se dopad jeho projektu ještě zvýšil? Mladé inovátory můžete dokonce sami nominovat přímo na webových stránkách výše.

Co pro vás má Unilever nachystané?
Chtěli bychom vám poskytnout podporu, aby se dopad vašeho projektu na planetu a společnost ještě zvýšil! Unilever má k dispozici více než 100 000 euro spolu s individuálním odborným poradenstvím šitým na míru po dobu 12 měsíců, na kterém se budou podílet odborníci ze společnosti Unilever a Cambridge Institute for Sustainability Leadership. Poradenství bude zahrnovat podporu podnikání a networking i koučování v oblasti osobního rozvoje – vše, kde budete nejvíce potřebovat pomoci.

Důležité termíny
Poslední možný termín pro odevzdání přihlášek je pátek 29. června 2018 (23:59 BST).

Pokud se však do soutěže zapojíte do 8. června, budete mít totiž možnost získat speciální dvouhodinovou odbornou konzultaci v oblasti udržitelnosti s odborníky z Cambridge Institute for Leadership. Přejděte na webovou stránku a zapojte se.


Zdroj: Unilever Česká republika, www.unilever.cz