Orel získal ocenění motýlích křídel

14. 10. 2021

Ocenění Partner roku 2020 získala u příležitosti oslav 20. výročí založení EB Centra v Brně ústecká firma MALFINI od společnosti DEBRA za skvělou spolupráci nejen v projektu NADOTEK.

Právě nezisková organizace DEBRA, která se stará o lidi s nemocí motýlích křídel, je dlouhodobým partnerem evropského distributora reklamního textilu v rámci jeho společenské odpovědnosti. „Vše začalo mým osobním setkáním s marketingovou ředitelkou MALFINI Martinou Weberovou, které vyvrcholilo neuvěřitelnou vstřícností ke spolupráci,“ říká uznávaná módní návrhářka a královna české módy Liběna Rochová, dlouholetá podporovatelka DEBRY.

„Nesmírně si vážíme spolupráce s lékaři, partnery i osobnostmi a vždy se snažíme vyzdvihnout jejich přístup i aktivity našich pacientů a dávat je za vzor ostatním. Proto už víc jak deset let předáváme Ceny motýlích křídel. Jsme rádi, že cenu v kategorii Partner roku 2020 můžeme předat do rukou zástupců společnosti MALFINI, která svojí každoroční podporou tisíců triček pomáhá v projektu NADOTEK našim motýlkům,“ uvedla zakladatelka DEBRA ČR Magda Hrudková. „Za roky spolupráce nebylo pro MALFINI nic problémem a navíc nám firma pomohla dostat se do povědomí dalších lidí v oboru. V rámci semináře POPAI, organizace podporující marketing v místě prodeje, bylo naše tričko prezentováno jako skvělý příklad ve vývoji 3D reklamy,“ dodala.

Epidermolysis bullosa congenita (EB), tzv. nemoc motýlích křídel, je vzácné vrozené a dosud nevyléčitelné onemocnění. Nemocní neznají den bez bolesti. Lidé s EB mají velice citlivou a lehce zranitelnou kůži. I mírný tlak způsobuje tvorbu puchýřů a bolestivých, otevřených ran na kůži i sliznicích. EB Centrum FN Brno je specializované pracoviště, které pečuje o pacienty s nemocí motýlích křídel, přičemž DEBRA ČR, jako pacientská organizace, pomáhá život těmto lidem usnadnit. S EB Centrem úzce spolupracuje, poskytuje odborné poradenství a mimo jiné propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Díky vysoce specializované lékařské péči i díky podpoře partnerů se daří život nemocných s EB výrazně zlepšovat.


Zdroj: Orel získal ocenění motýlích křídel. MALFINI a.s. Tisková zpráva, 12. 10. 2021.

Související

Podpora rostlinných výrobků v Česku roste: Seminář ve Sněmovně kladl důraz na rozvoj plant-based kategorie

Přejít na článek

Inspirujte se v modrých zónách díky novému e-booku od ProVeg Česko

Přejít na článek