Orel získal ocenění motýlích křídel

14. 10. 2021

Ocenění Partner roku 2020 získala u příležitosti oslav 20. výročí založení EB Centra v Brně ústecká firma MALFINI od společnosti DEBRA za skvělou spolupráci nejen v projektu NADOTEK.

Právě nezisková organizace DEBRA, která se stará o lidi s nemocí motýlích křídel, je dlouhodobým partnerem evropského distributora reklamního textilu v rámci jeho společenské odpovědnosti. „Vše začalo mým osobním setkáním s marketingovou ředitelkou MALFINI Martinou Weberovou, které vyvrcholilo neuvěřitelnou vstřícností ke spolupráci,“ říká uznávaná módní návrhářka a královna české módy Liběna Rochová, dlouholetá podporovatelka DEBRY.

„Nesmírně si vážíme spolupráce s lékaři, partnery i osobnostmi a vždy se snažíme vyzdvihnout jejich přístup i aktivity našich pacientů a dávat je za vzor ostatním. Proto už víc jak deset let předáváme Ceny motýlích křídel. Jsme rádi, že cenu v kategorii Partner roku 2020 můžeme předat do rukou zástupců společnosti MALFINI, která svojí každoroční podporou tisíců triček pomáhá v projektu NADOTEK našim motýlkům,“ uvedla zakladatelka DEBRA ČR Magda Hrudková. „Za roky spolupráce nebylo pro MALFINI nic problémem a navíc nám firma pomohla dostat se do povědomí dalších lidí v oboru. V rámci semináře POPAI, organizace podporující marketing v místě prodeje, bylo naše tričko prezentováno jako skvělý příklad ve vývoji 3D reklamy,“ dodala.

Epidermolysis bullosa congenita (EB), tzv. nemoc motýlích křídel, je vzácné vrozené a dosud nevyléčitelné onemocnění. Nemocní neznají den bez bolesti. Lidé s EB mají velice citlivou a lehce zranitelnou kůži. I mírný tlak způsobuje tvorbu puchýřů a bolestivých, otevřených ran na kůži i sliznicích. EB Centrum FN Brno je specializované pracoviště, které pečuje o pacienty s nemocí motýlích křídel, přičemž DEBRA ČR, jako pacientská organizace, pomáhá život těmto lidem usnadnit. S EB Centrem úzce spolupracuje, poskytuje odborné poradenství a mimo jiné propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Díky vysoce specializované lékařské péči i díky podpoře partnerů se daří život nemocných s EB výrazně zlepšovat.


Zdroj: Orel získal ocenění motýlích křídel. MALFINI a.s. Tisková zpráva, 12. 10. 2021.

Související

Smeč za lepší svět je opět tady! Startujeme SDGs Beach Volleyball Cup 2022

Přejít na článek

Nový web jsemvicnezmojenemoc.cz nabízí podporu nemocným i jejich blízkým

Přejít na článek

Světový den rostlinného mléka: 5 překvapivých trendů v oblasti mléčných alternativ

Přejít na článek