Paraplegici se připojují k svátku dárcovství

9. 11. 2018

Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s. se připojuje ke světovému svátku dárcovství Giving Tuesday.

Ochrnutým vozíčkářům pomáhá asociace mnoha projekty, například startovacím bydlením pro vozíčkáře krátce po úrazu míchy nebo tréninkovým pracovištěm, kde si osvojují své schopnosti v nové životní situaci.

„Našim projektům, a zlepšování podmínek vozíčkářů se často věnujeme nad rámec pracovních povinností, proto bychom se rádi připojili ke Giving Tuesday a požádali o podporu aktivit asociace formou DMS“, říká ředitelka České asociace paraplegiků – CZEPA, z.s., Alena Jančíková.

 

 

Světový svátek dárcovství, dobrovolnictví a dobrých skutků Giving Tuesday podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Oslavy se konají po celém světě vždy ve stejný den. V úterý následující po dni díkůvzdání a jako kontrast k nákupnímu šílenství Black Friday. Česká republika bude oslavovat Giving Tuesday již třetím rokem, letos připadá na úterý 27. listopadu 2018. Celý svět se v tento den spojí, aby pomáhal a konal dobro, včetně Česka.

DMS – můžete nás podpořit zasláním jednorázové nebo trvalé darovací sms v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč.
Na číslo 87 777 pošlete sms ve tvaru:

jednorázová podpora:

  • DMS CZEPA 30
  • DMS CZEPA 60
  • DMS CZEPA 90

trvalá podpora:

  • DMS TRV CZEPA 30
  • DMS TRV CZEPA 60
  • DMS TRV CZEPA 90

Zvolená částka Vám bude strhávána pravidelně každý měsíc. Trvalou podporu můžete kdykoliv odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP CZEPA na 87 777.

Cena DMS je 30,60 nebo 90 Kč, my obdržíme z každé zaslané DMS 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.
Více zde: www.czepa.cz/dekujeme.


Česká asociace paraplegiků – CZEPA

Jsme nezisková organizace, která sdružuje vozíčkáře s poraněním mích z celé ČR. Hájíme jejich zájmy, usilujeme o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti. Provázíme je obdobím po úraze i celým dalším životem. Více na www.czepa.cz.