PATRON Bohemia poptává financování na vývoj kočárku pro zdravotně postižené

12. 10. 2017

PATRON Bohemia se zaměřuje na vývoj a výrobu transportních a polohovacích výrobků pro děti, a to nejen pro zdravé, ale hlavně i pro invalidní a tělesně postižené.

PATRON Bohemia a.s. je ryze českou rodinnou společností. Od svého vzniku v roce 1995 dodala svým zákazníkům již bezmála půl milionu výrobků, a to do více než 50 zemí světa. Její kočárky pro handicapované děti patří k absolutní špičce ve svém oboru jak v Evropě, tak z hlediska světového. Společnost patří mezi 3 největší výrobce těchto speciálních kočárků v Evropě a mezi 5 největších na světě.

Společnost poptává financování na vývoj a výrobu nového výrobku – nového typu multifunkčního zdravotního kočárku pro zdravotně postižené děti. Kočárek s pracovním názvem „Nový TOM“ bude nejmodernějším kočárkem v segmentu prémiových rehabilitačních kočárků a klade si za cíl předčit konkurenční kočárky po ergonomické, zdravotnické a také technologické stránce.Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, na které tuto společně můžete podpořit. Fundlift efektivně propojuje investory a projekty, které mají ambice růst. Nadějným firmám poskytuje nový způsob, jak získat financování, napojení na investory a cenný marketingový kanál. Kampaní na Fundliftu mají společnosti možnost přiblížit se svým zákazníkům, zaměstnancům a investorům z řad široké veřejnosti. Z investorů do daných kampaní se často stávají ambasadoři daných projektů, kteří o nich šíří povědomí. Především z těchto důvodů je Fundlift vhodný nejen pro začínající projekty, ale i pro ty s již delší historií. Do kampaní je možné investovat již od jednotek tisíc korun, investorem může tedy být opravdu kdokoliv. Každý si může vybrat ze zajímavých projektů vystavených na platformě a investovat jednoduše online.

Více informací o kampani společnosti PATRON Bohemia na platformě Fundlift nalezenete na tomto odkazu.