PENNY prezentuje společenskou odpovědnost na jednom místě

Ze světa členů

11. 5. 2023

Všechny své aktivity na poli udržitelnosti představuje při příležitosti zveřejnění Zprávy o udržitelnosti 2023 diskontní řetězec PENNY také na nových internetových stránkách WWW.POMAHAMEHEZKYCESKY.CZ a současně na svých stránkách WWW.PENNY.CZ. Ve třech sekcích, které odpovídají třem pilířům strategie udržitelnosti, najdou návštěvníci přehled o nejzásadnějších aktivitách společnosti v oblastech společenské odpovědnosti, energetických úspor i kvality potravin.

„V těchto dnech jsme vydali Zprávu o udržitelnosti, která detailně představuje naší strategii a aktivity v oblasti udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Vzhledem k tomu, že zájem o dění v této oblasti u široké veřejnosti roste, avšak ne všichni mají zájem a čas číst naši obsáhlou zprávu, připravili jsme také webovou prezentaci, kde stručně, přehledně a poutavě prezentujeme naše nejdůležitější aktivity. Informace doplňuje řada fotografií a videí. Ten, koho informace zaujmou, se následně může dočíst více informací v naší Zprávě o udržitelnosti,“ okomentoval spuštění stránek Tomáš Kubík, manažer komunikace a dodal: „Všude, kde působíme, chceme být dobrým sousedem, pomáháme nejen potřebným, ale i seniorům, dětem a rodinám, bojujeme proti plýtvání, a tak dále. To je ale jen jedna část toho, co pro lidi děláme. Zároveň jsme velmi aktivní i na poli ekologie, ať už je to v oblasti staveb, využívání energií nebo v oblasti logistiky. Zkrátka, chováme se odpovědně ve všech oblastech našeho podnikání. Tyto stránky pak lidem krátce představí všechny naše aktivity.“

Návštěvníci najdou veškeré informace na internetových adresách www.pomahamehezkycesky.cz a www.penny.cz/spolecenskaodpovednost. Samotný web je rozdělen do tří částí. První je věnována aktivitám na poli společenské odpovědnosti, kde společnost představuje mimo jiné své projekty PENNY PRO VČELY, HÝBEME SE HEZKY ČESKY, PENNY PRO ZOO nebo spolupráci na projektech jako jsou UKLIĎME ČESKO nebo SÁZÍME BUDOUCNOST. Druhá část je věnována aktivitám v oblasti ekologie, jako jsou energetické úspory, fotovoltaické systémy, dobíjecí stanice pro elektromobily nebo aktivity na poli recyklace. Ve třetí části se pak návštěvníci dozvědí informace z oblastí jako jsou odpovědný přístup ke zvířatům nebo kvality potravin.

Stránky jsou doplněny aktuálním tiskovými zprávami z oblasti společenské odpovědnosti a k dispozici je i nová Zpráva o udržitelnosti PENNY 2023, kterou PENNY představilo.


Zdroj: PENNY prezentuje společenskou odpovědnost na jednom místě. PENNY. Tisková zpráva

Související

Klimatická mozaika: Budování silnější firemní kultury v oblasti udržitelnosti

Přejít na článek

Vědci našli plasty v trusu velkých kopytníků. Zvířata to může ohrozit na zdraví

Přejít na článek

Georg Kell: Některé firmy se chopily technologií a dekarbonizace, některé chtějí i nadále profitovat ze spalování zeměkoule

Přejít na článek