Pestrá cestovka jede!

30. 4. 2019

To, že je Pestrá cestovka úžasným projektem, který v sobě spojuje hned několik bohulibých záměrů, asi nemá cenu věrným sledujícím Pestré nijak zvlášť opakovat.

Cestovní agentura nabízí zájezdy 12 renomovaných cestovních kanceláří jako například EXIM tours, FISCHER, firo tour nebo Blue Style do celého světa. Nadále samozřejmě zůstávají specialistou na bezbariérové cestování, ale nově se specializují třeba i na cestování s pejskem. Zkrátka, zajistí Vám dovolenou podle vašich představ. Zisk, který jim plyne od cestovních kanceláří za prodej jejich zájezdů jde na výchovu a výcvik asistenčních psů Pestré a vy navíc nezaplatíte ani korunu.

To, že má cestovka jen samé handicapované zaměstnance, je jenom další důvod proč jí koupí zájezdu podpořit. Aby Pestrá cestovka začala naplňovat účel svého založení, kterým je získat maximum finančních prostředků pro jejich psí parťáky, musí ještě zvládnout několik úkolů. Tím prvním je, aby se o možné koupi dovolené přes Pestrou cestovku dozvědělo co nejvíce lidí. A k tomu jim můžete pomoct právě VY, kteří už o nich víte a fandíte jim! Stačí jen o možnosti vybrat si zájezd na pestracestovka.cz říci dalším lidem nebo prostě sledovat a sdílet jejich Facebook Pestrá – cestovka.


V případě, že si u nich dovolenou objednáte, získáte nejen profesionální servis a vstřícné jednání, které je pro ně samozřejmostí, ale navíc ještě pocit k nezaplacení, a to, že jste pomohli dobré věci. To už za to stojí, co říkáte?
Dalším z řady úkolů je posunout vnímání Pestré cestovky z roviny pokračovatele Bezbatour do roviny klasické cestovní agentury, která je specialistou na cestování všeho druhu. Zvýšení jejich profesionality, příjemnější prodejní prostory a větší aktivita na Facebooku i webových stránkách – to jsou jen některé z řady věcí, které chtějí ještě letos změnit. Tak jim fanděte, šiřte krásnou myšlenku Pestré cestovky a sledujte, jak se jim daří naplnit jejich cíle.


Zdroj: Pestrá cestovka, www.pestracestovka.cz