Podpořte prosincovou výzvu Taťáni Gregor Brzobohaté a projekt Doma bez obav

18. 12. 2017

Nadace Krása pomoci připravila v prosinci zajímavou akci. Zakladatelka nadace Taťána Gregor Brzobohatá totiž slaví v prosinci své třicetiny a chce je oslavit s vámi všemi a přispět na dobrou věc.

„Stejně jako vloni nepotřebujeme žádné dárky. Jsme šťastní a vděční za to, co máme. Pokud nám ale chcete udělat radost a zároveň pomoci dobré věci, přidejte se k naší společné výzvě a přispějte na pomoc seniorům,“ dodává Taťána Gregor Brzobohatá. Výzvu podporuje i její manžel Ondřej Gregor Brzobohatý, který oslaví 35. narozeniny 2. února 2018.

Před 10 lety měla sen a vybrala si pomoc seniorům jako své životní téma. S každým rokem fungování nadace si uvědomuje, jak zásadní rozhodnutí to bylo. Vidí za sebou pozitivní změny, výsledky a spokojené tváře a to je pro ni ten největší dárek. Čím víc lidí se k jejich vizi přidává, tím větší zadostiučinění Taťána cítí. Sdílíte jejich příběhy, píšete, že se chcete stát dobrovolníky, podporujete je finančně. „To všechno mi říká, že naše vizi –Spokojení senioři, kteří žijí důstojně v domácím prostředí – se nám podaří naplnit. Díky vám.“

Taťána Gregor Brzobohatá vás proto teď společně s Ondřejem Brzobohatým zve, abyste se nejen zapojili a jakoukoli částkou podpořili jejich narozeninovou výzvu, ale také abyste založili výzvu svou vlastní. Staňte se ambasadory. Ambasadory změny a důstojnosti. Slavíte narozeniny v prosinci jako Táňa? Vždycky vás trápilo, že vaše dárky k narozeninám jsou vlastně vánoční? Pojďme z toho udělat výhodu. Založte si prosincovou výzvu a oslovte své známé. Dejte nám o vaší výzvě vědět a společně pak spočítáme, kolik jsme v prosinci společně získali. Díky narozeninám, ne Vánocům. 🙂 Společný hashtag všech výzev je #prosincovavyzva.“

Máte tedy dvě možnosti, jak se zapojit a pomoci seniorům. Můžete přispět jakoukoli finanční částkou na výzvu Taťány a Ondry. Ti z vás, kteří slaví narozeniny v prosinci, se můžou zapojit ještě aktivněji a založit si vlastní výzvu. Jde to jednoduše na stránkách darujme.cz. Sdílejte ji s Vašimi přáteli a na sociálních sítích.
Táňa i Ondřej všem moc děkují. Více informací nalezenete také na webových stránkách Krása pomoci a na stránce Darujme.cz, ke jejich výzvu můžete rovnou podpořit.