Pojďte se stát pomocníkem Ježíška a rozzářit oči dětí

14. 12. 2017

I když je teprve půlka prosince, začíná být ve vzduchu něco kouzelného, něco nadpřirozeného. Začínáme si všichni uvědomovat, že se blíží to nejkrásnější období roku. Nejkrásnější hlavně pro děti.

Děti, které se už dnes začínají těšit na Ježíška, mají v očích to kouzelné očekávání: „Splní mi Ježíšek moje přání?“ I v občanském sdružní Smíšek mají jedno velké přání, ale bez vás se jim nepodaří realizovat. Přáli by si, aby se na Ježíška mohly těšit všechny děti. Stále je příliš mnoho dětí, kterým se jejich vánoční přání nesplní. Přesto, že byly hodné, tak dárky ani stromeček na Štědrý den neuvidí. Pro děti z azylových domů, děti ze znevýhodněného prostředí, z domovů pro zdravotně postižené či děti týrané (a to mnohdy od těch nejbližších, kteří by je měli mít rádi) je to jen další ze smutných zkušeností na startu života. My jim můžeme alespoň trochu pomoci. Pojďte letos s Integračními školkami Smíšek pomoci Ježíškovi vykouzlit v dětských očích smích a radost.

Již třikrát se zaměstnancům občanského sdružení Smíšek podařilo rozzářit hromadu dětských očí a vykouzlit ty nejkrásnější úsměvy. Pomůžete jim i letos? Začátek Stromu přání byl letos bohužel smutný, jedno přáníčko se muselo odebrat. Jeden malý Smíšek musel do dětského domova, protože jeho nejbližší ho neměli tak rádi, jak by si zasloužil. Přesto ve Smíšku věří, že díky všem rozzáří oči ostatních Smíšků a dokáží, že Ježíšek existuje!

Zatím děti zapálily Ježíškovi svíčku a poprosily o splnění přání – ale ještě je čeká jedna návštěva za Ježíškem. Více informací o akci Strom splněných přání naleznete na webových stránkách Občanského sdružení Smíšek.