Polívková smršť už příští týden na Andělu!

17. 2. 2017

Již popáté bude patřit ve dnech 20. - 24. února mezi 10:00 – 19:00 pěší zóna na Andělu předním českým kuchařům, výborným polévkám a dobré věci!

Kdo pro vás od pondělí do pátku bude připravovat polévky a jaké to budou? Podívejte se na událost Polívková smršť na Andělu a vše se dozvíte.

Pokud přijdete hned v pondělí 20. února, můžete si dát První polévku na světě, která léčí mrtvici. Neurolog MUDr. Ondřej Fiala z INEP vybral ingredience, které dle nejnovějších studií působí jako nejlepší prevence mrtvice, a Marek Fichtner z Augustine Restaurant z nich poté sestavil recept a uvařil polévku.

Polívkovou smršť pořádá obecně prospěšná společnost ERGO Aktiv, která pomáhá lidem po cévní a mozkové příhodě. Koupí polévky si nejen pochutnáte a uděláte něco pro sebe a své zdraví, ale i přispějete lidem po cévních a mozkových příhodách, kteří si rehabilitaci v centru ERGO Aktiv nemohou spolufinancovat sami. Každou polévku můžete zakoupit za 55 Kč a na financování rehabilitace tak přispějete minimálně 40 Kč.

Pro aktuální informace sledujte náš Facebook nebo web.