Pošlete Vílu do dětského domova!

27. 11. 2019

Vánoce jsou tím obdobím, kdy se rodiny scházejí, užívají si pohodu, klid, dobré jídlo a pití. Ne všichni ale mají tu možnost. A co když to jsou zrovna děti?

Děti v ústavní péči často trpí citovou deprivací. Oblečení a hračky je nespasí. Všechny děti potřebují lásku a objetí. Tyhle obzvlášť! Když například 9-ti-letý Gábik dostane fotbalový míč, tak je spokojený. Druhý den už je balon pod postelí, protože si s ním nemá kdo zakopat.

Rozdejte letos spolu s Dobrými vílami o Vánocích pozornost a lásku dětem z dětských domovů! Šiřte myšlenku, že objetí je víc než hračka (#objetijevicnezhracka) a pošlete za nimi Vílu, která je zná a které důvěřují. My Vám na oplátku pošleme dárkový certifikát certifikát od konkrétního dítěte, kterému zajistíte smysluplně strávený čas s někým, komu na něm záleží. Vy ho pak můžete třeba věnovat svým blízkým pod stromeček a udělat tak dvojnásobnou radost dárkem, co má smysl! (#darekcomasmysl) Pojďme ukázat dětem s nelehkými osudy, že mohou být v životě šťastné!

Natálka, 7 let

Natálka je šikovná prvňačka. Moc ráda si s někým procvičuje písmenka, která se ve škole naučila. Třeba s Vílou Luckou, za kterou se každou středu rozběhne s jekotem a skočí ji do náručí. Také miluje tancování a ráda s někým venku skotačí. Když ji večer čteme pohádku před spaním, vypadá moc šťastně. „Teto, těšíme se na vás, protože vás máme rádi.“

Podívejte se na příběhy dalších našich děti a co jim přináší do života Dobré víly na www.objetijenejvic.cz. Skrze tento odkaz můžete poslat libovolnou částku na sbírkový účet – tedy Vílu do dětského domova a to nejen na Vánoce.

Zároveň můžete svým zaměstnancům nabídnout zakoupení dárkového certifikátu, kterým mohou na Vánoce obdarovat své blízké. Vybrat si můžete variantu 200 Kč, variantu 600 Kč či 1 200 Kč a konkrétní dítě, za kterým chtějí Vílu poslat.


Více na webových stránkách dobrevily.cz, na Facebooku, na Twitteru a na Instagramu.