Přijďte na konferenci Péče o zdraví zaměstnanců

2. 3. 2020

V. ročník Konference Péče o zdraví zaměstnanců se bude konat 23. dubna 2020 od 10:00 hodin na půdě Senátu Parlamentu ČR.

Na akci budou představeni zaměstnavatelé, kteří jsou inspirací v oblasti péče o zdraví a osobní spokojenost zaměstnanců, prosazování zdravého životního stylu na pracovištích, slaďování pracovního a rodinného života a dalších hodnot, které přinášejí benefity jek firmám, tak zaměstnancům, nehledě na ekonomický přínos.

Uslyšíte inspirativní názory, projekty a trendy v oblasti péče o zdraví, osobní spokojenost a celkovou životní pohodu zaměstnanců. Své projekty představí certifikované firmy.

  • prof. MUDr. Jan PIRK DrSc. promluví na téma péče o zdraví a prevenci kardiovaskulárního systému
  • MUDr. Oldřich Šubrt představí světové novinky a trendy v oblasti péče o zdraví ve firmách

Certifikované firmy obdrží originální cenu – křišťálový blok Aquamarin, který navrhl Lukáš Jabůrek, kreativní ředitel společnosti Moser.

„Rádi bychom pozvali nejen ty, kteří jsou do programu Firma pro zdraví zapojeni. Chceme dát prostor i firmám, pro které je téma zdraví aktuální součástí firemní kultury a samy přihlásí,“ říká Mgr. Yvona Hartlová, zakladatelka programu Firma pro zdraví.

Na konferenci je nutno se registrovat na emailové adrese stepanka@firmaprozdravi.cz.

Firma pro zdraví inspiruje, podporuje zaměstnavatele v zavádění a řízení projektů. Oceňuje podniky a organizace za jejich aktivity v oblasti péče o zdraví a osobní spokojenost zaměstnanců. Firma pro zdraví disponuje metodikou k plánování a realizaci programů zvyšujících zdravou atmosféru na pracovišti. Uděluje certifikát kvality. Zaměstnavatel získá loajální, spokojené, zdravé a motivované zaměstnance.

Program Firma pro zdraví, podporovaný a garantovaný WHO, Evropskou komisí, Ministerstvem zdravotnictví, Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Jedním z impulzů pro vznik programu Firma pro zdraví byl úspěšný a inspirativní příběh firmy, která pro své zaměstnance zorganizovala preventivní program, jenž zachránil konkrétní lidské životy.


Zdroj: Firma pro zdraví, více ZDE.