ROSSMANN odstartoval pětidenní charitativní projekt

22. 9. 2015

Náš nový člen, síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě, zahájila charitativní projekt 5 000 000 Kč pro dětský úsměv.

Projekt 5 000 000 Kč pro dětský úsměv, jehož cílem je pomoci nemocným a nejvíce ohroženým dětem, pomáhá již 6. rokem. Zakoupíte-li od pondělí 21. září do pátku 25. září 2015 v jakékoliv prodejně ROSSMANN výrobky označené logem smajlíka „ROSSMANN POMÁHÁ“, pomůžete kriticky nemocným novorozencům, dětem vyžadujícím okamžitou pomoc či autistickým a handicapovaným dětem z celé České republiky. Během předchozích ročníků se na podporu vybraných projektů podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě 30 799 566 Kč.

V rámci nové strategie společenské odpovědnosti představila společnost začátkem roku také vlastní projekt ROSSMANN Inspiruje. Je založený na předpokladu, že dobrý nápad či myšlenka může inspirovat druhé, kteří je obohatí o svou jedinečnost a tak vznikají nová, zajímavá řešení. ROSSMANN Inspiruje je o spojení se zajímavými lidmi a jejich projekty, o jejich šíření vně i uvnitř firmy a o aktivním zapojování se do inspirativních projektů. ROSSMANN Inspiruje vzniká za podpory zaměstnanců společnosti ROSSMANN po celé České republice, kteří se k projektu vyjadřují, posílají nápady, nebo upozorňují na společenské problémy.

Máte ve svém okolí zajímavý společensky prospěšný projekt? Nebo školu, která funguje na principech společenské odpovědnosti? V ROSSMANN vítají všechny podněty, nápady a inspiraci. Buďte právě Vy zdrojem inspirace pro své okolí.

Společnost ROSSMANN je od února 2015 signatářem základních principů udržitelného podnikání UN Global Compact a členem Národní sítě Global Compact ČR.