ROSSMANN startuje charitativní projekt na podporu dětí

31. 8. 2016

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě a nově také organizací DEBRA ČR zahajuje již 7. ročník charitativního projektu 5 000 000 Kč pro dětský úsměv.

V týdnu od 19. do 23. září 2016 ve všech prodejnách ROSSMANN mohou zákazníci svým nákupem výrobků označených logem smajlíka „ROSSMANN POMÁHÁ“ podpořit vážně nemocné a ohrožené děti z celé České republiky.

Během předchozích ročníků se na podporu vybraných projektů podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě přes 36 milionů korun.

Kampaň 5 000 000 Kč pro dětský úsměv byla spuštěna v roce 2009 a jejím hlavním cílem je pomáhat vážně nemocným a ohroženým dětem. Projekt probíhá ve spolupráci s Nadací Naše dítě, k níž se letos nově připojila také charitativní organizace DEBRA ČR podporující osoby s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel (EB).

Naším cílem je pomáhat dětem, které neměly v životě tolik štěstí a na jejichž tváři chceme znovu vidět úsměv. Rádi bychom proto i letos navázali na úspěchy předešlých ročníků a pomohli dalším ohroženým dětem. Nešlo by to však bez podpory našich dodavatelů, Nadace Naše dítě a především našich zákazníků,“ říká jednatel společnosti ROSSMANN, Vladimír Mikel.

„Během šesti předchozích let se nám podařilo vykouzlit úsměv na tváři mnoha dětem a jejich rodinám. Věříme, že letos navážeme na úspěšné ročníky a opět pomůžeme na místech, kde je každá pomoc opravdu důležitá“, dodává Vladimír Mikel.