S čerty nejsou žerty. Ale se psy ano

30. 11. 2019

Vaše děti si už určitě chystají básničky a písničky pro svatou trojici. A co váš pes? Už se také učí vykoupit se před čertem nějakým psím kouskem?

Jestli ne, tak už by měl začít, protože pravá psí mikulášská se koná již tuto sobotu od 10:30 ve výcvikovém areálu Helppes.

Po klasické nadílce, kde psíci zaštěkají svaté trojici básničku, zavyjí písničku nebo udělají panáčka, budou následovat soutěže, ve kterých si zdraví majitelé psů mohou vyzkoušet, jaké to je žít s handicapem. Některé ze soutěží totiž probíhají s klapkami na očích, uších či na invalidním vozíčku. A nejen to, startovným totiž podpoří čekatele na psí asistenty, protože výtěžek této akce je určen ve prospěch projektu Pomoc přichází na čtyřech tlapkách a pro ty, co s handicapem žijí 24 hodin denně 365 dní v roce, to je možnost uspět v soutěžích se svými psími asistenty bez ohledu na svůj handicap.

Organizace Helppes připravila tuto pohodovou zábavně-soutěžní akci již po sedmnácté.

Udělejte radost svým pejskům, sobě a celé Vaší rodině a přijďte strávit den plný zábavy a soutěží. A nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz vašeho psího parťáka.

Kdy? V sobotu 30. 11. 2019 od 10:30 hodin

Kde? Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice – zastávka tramvají Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od tramvajové zastávky


Zdroj: Tisková zpráva, S čerty nejsou žerty. Ale se psy ano, Helppes.